comScore

FutbolArena TV

Önder Karaveli'nin İmza Töreni | Emirhan İlkhan, Kerem Kalafat Müjdes

13 Ocak 2022, Perşembe 12:09

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Teknik Direktör Önder Karaveli ve Sportif Direktör Ceyhun Kazancı basın toplantısı düzenledi. Beşiktaş, Önder Karaveli ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hakem hatalarına tepki gösteren Çebi, "Fenerbahçe başkanımız konuşuyor, Galatasaray başkanımız konuşuyor, ben konuşuyorum, herkes konuşuyor. Herkes şikayet ederken, anlamadığım bir şey var. Bu işten kim menfaat elde ediyor? VAR hakemlerinin onu görmedim, bunu görmedim demeye hakkı yok. VAR hakemi yanlış yapıyorsa kasıtlı yapıyordur. VAR hakemlerinin aynı zamanda orta hakem olmaması gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Sportif Direktörü olarak Ceyhun Kazancı'yı atadıklarını belirterek, "Ceyhun Kazancı'yı artık Sportif Direktör olarak tanımladığımızın bilinmesini istiyorum." dedi.

Ahmet Nur Çebi, mayıs ayında yapılacak seçimlerde tekrar aday olacağını açıklayarak, "Mayıs ayında aday olmaya devam edeceğim. Başkanlığa aday olduğumu buradan açıklıyorum" dedi.

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, "Ceyhun Kazancı: "Kerem Kalafat yeniden aramıza katıldı. Emirhan İlkhan kardeşimizin yanına altyapıdan yenileri eklenecek. Altyapı koordinasyon projesine uzun süredir Önder hocamızla çalışıyoruz. Önder hocamız her zaman projenin merkezinde olacak." ifadelerini kullandı.

ÖNDER KARAVELİ: "BEŞİKTAŞ'A ADANMIŞ BİR HAYATIM VAR"

"Ahmet Çalık'ı genç oyunculuğundan itibaren takip eden, seyretmiş biri olarak üzüntüm biraz daha fazla oldu. Ailesine sabırlar diliyorum. Ben kalbimin sesiyle yaşayan bir insanım. Bundan sonra böyle devam edeceğim. Benim hayatım Türk futbolu, Türk gençleri için adanmış. Bundan hiç vazgeçmedim. Vazgeçmeyeceğim. Beşiktaş'a adanmış bir hayatım var. Sergen Yalçın bize o görevi verdi. Bize inandı. Her konuda destekçi oldu. Ona buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatı umarım istediği gibi olur. Sahaya girecek çok çocuk var. Yeter ki zamanlamasını iyi yapalım. Eğlenmeye devam etsinler. Bırakalım tadını çıkarsınlar. Hata da yapacaklar. Aynı hatayı ikinci kez yapmasınlar, yeni hatalar yapsınlar. Emirhan İlkhan konusunda en az emek bana aittir. Ben onunla 5 aydır çalışıyorum. Bunca yıl onla çalışan antrenörlerin emeği daha büyüktür. Yaptığım şey, ona güvenmek. Ben her alanda Türkiye'nin gençlerine inanıyorum. Emirhan İlkhan'ı belki de okyanusa attık ama okyanusta da yüzebileceğini bize gösterdi. Günü geldiğinde herkesin Emirhan gibi adını duyacağı oyuncularımız var."

Beşiktaş Videoları