comScore

Onbeş (15 Temmuz) internet bedava mı? 15 Temmuz operatör hediyeleri? (15 Temmuz internet ücretsiz mi?)

15 Temmuz 2018, Pazar 00:41
Onbeş (15 Temmuz) internet bedava mı? 15 Temmuz operatör hediyeleri? (15 Temmuz internet ücretsiz mi?)

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. 15 Temmuz'da vatandaşların en fazla arama yaptığı konuların başında 15 Temmuz'da internet bedava mı? sorusu geliyor. 15 Temmuz internet kullanımı hakkındaki tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Bugün 15 Temmuz yıldönümü. FETÖ'nün hain darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz'da insanların en fazla merak ettiği konuların başında 15 Temmuz'da internet bedava mı? sorusu geliyor. 15 Temmuz'da internetin bedava olup olmadığını merak eden vatandaşlar sosyal medya ve internet ortamında 15 Temmuz'da internet bedava mı? 15 Temmuz internet ücretsiz mi? sorularına yanıt aramaya başladılar. 15 Temmuz internet bedava mı? sorusunun yanıt ve 15 Temmuz internet kullanımıyla ilgili Türk Telekom ve diğer operatörlerle ilgili gelişmeler haberimizde. 


15 Temmuz internet haberleri


Tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika şebeke içi sınırsız konuşma
1 GB bedava internet
5000 SMS

Ev ve iş telefonlarında gün boyunca şehir içi şehirler arası dakika sınırı olmadan arayabiliyor. Ankesörlü telefonlar --> telefon ve kredi kartı arama -> ev ve iş yerini arıyorsan bedava. GSM aranıyorsa görüşmenin ilk iki dakikası ücretsiz olacak. Ayrıca wifi noktalarında internet iki gün ücretsiz...
TÜRK TELEKOM'DAN GELEN BİLGİLER

Değerli müşterimiz, 15 Temmuz günü 00:00 - 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom'dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.  Turkcell ise Türkiye genelinde WiFi noktalarında interneti gün boyunca ücretsiz sunacak.

KULÜPLERİN 15 TEMMUZ PAYLAŞIMLARI

Trabzonspor: Vatanımızın birlik ve beraberliği için gözünü kırpmadan canını feda eden demokrasi şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. #15Temmuz #Unutmayacağız

TFF: Mermiye göğsünü siper eden, tankların önüne yatan, bombalara meydan okuyan, devletini canı pahasına savunan halkımız, asla diz çökmeyeceğini tüm dünyaya gösterdi. Tarihte eşi görülmemiş ihanet karşısında, dik duruşu ve örnek cesaretiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kahraman milletimize demokrasi mücadelesinde önderlik etti. Türkiye Cumhuriyeti'nin bütünlüğünü yok etmeyi amaçlayan terör örgütü ve iş birlikçilerine karşı, birlik ve beraberliğimizle tarihi bir ders verdik…  Şunu bir kez daha vurgulamak isterim ki, futbol ailesi olarak bizler, her daim darbelerin ve terörün karşısında demokrasinin yanındayız... Milletimizin yaşadığı o kara günü ve hepsi birer kahraman şehitlerimizi asla unutmadık; unutmayacağız… Bu vesileyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'müzün ikinci yılında kanları ile destan yazan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, saygı ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Bugün 15 Temmuz yıldönümü. FETÖ'nün hain darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz'da insanların en fazla merak ettiği konuların başında 15 Temmuz'da internet bedava mı? sorusu geliyor. 15 Temmuz'da internetin bedava olup olmadığını merak eden vatandaşlar sosyal medya ve internet ortamında 15 Temmuz'da internet bedava mı? 15 Temmuz internet ücretsiz mi? sorularına yanıt aramaya başladılar. 15 Temmuz internet bedava mı? sorusunun yanıt ve 15 Temmuz internet kullanımıyla ilgili Türk Telekom ve diğer operatörlerle ilgili gelişmeler haberimizde. 

Galatasaray: "15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde; demokrasi destanı yazan Milletimizi bir kez daha en içten dileklerimizle kutlar; Aziz Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar, gazilerimize şifalar dileriz.

Beşiktaş: "15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz. Fenerbahçe: Yüce Türk Milleti, 15 Temmuz 2016 tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir saldırıyla karşı karşıya kalmıştır. FETÖ/PDY terör örgütü, milli ordumuza ait silahlarla yüzlerce vatandaşımızı şehit etmiş, binlerce vatandaşımız yaralanmış, gazi meclisimiz alçakça saldırıya uğramış ve halkın iradesi ile seçilmiş parlamenter rejim askıya alınarak yerine bir dikta yönetimi tesis edilmeye çalışılmıştır. Milletimize, demokrasimize, insan hak ve özgürlüklerine karşı gerçekleştirilen bu hain saldırı,başta Halkımız, Cumhurbaşkanımız, Parlamentomuz, Hükümetimiz, diğer siyasi partilerimiz olmak üzere toplumumuzun tüm kesimlerince büyük bir birlik ve dayanışma ruhu içerisinde püskürtülmüş, hain eller hain emellerine ulaşamamıştır. 3 Temmuz sürecinde, başta taraftarları olmak üzere her kesimiyle FETÖ yapılanmasına karşı mücadelenin kıvılcımını yakan Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, hukuk devletini ve anayasal düzeni ortadan kaldırmaya yönelik her türlü müdahalenin karşısında olduğumuzu bir kez daha yineliyoruz. 15 Temmuz 2016 gecesinde bu alçak girişime karşı dimdik duran herkese şükranlarımızı sunuyor, kahramanca mücadele vererek yaşamını yitiren şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize şifa diliyoruz.

15 TEMMUZ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"