comScore

FutbolArena TV

Onazi: "Şampiyonluk imkansız değil"

24 Kasım 2017, Cuma 15:08

Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Ogenyi Onazi, şampiyon olabilecek kalite ve güce sahip olduklarını belirterek, "Şampiyonluk imkansız değil ama çok iyi gitmedik. Halen daha şampiyon olabilecek kalitemiz ve gücümüz var" dedi. 

Geçtiğimiz sezon İtalya'nın Lazio takımından transfer edilen Ogenyi Onazi, Trabzon'a kısa sürede uyum sağladı. Maçlardan ve antrenmanlarda fırsat bulduğu sürede halkın arasına karışmayı ve onlarla birlikte olmayı seven Nijeryalı oyuncu, sosyal sorumluluk adına yaptığı yardımlarla da dikkat çekiyor. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımların yanı sıra sempatik tavırlarıyla da bordo-mavili taraftarların sevgisini kazanan tecrübeli futbolcu, tam bir tavla tutkunu. Renkli bir kişiliğe sahip olan başarılı futbolcu, gündelik yaşantısı ve bordo-mavili takımın durumuyla ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulundu.

"Şampiyonluk imkansız değil"
Şampiyon olmayı çok arzuladıklarını belirten Onazi, "Tabii ki şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyonluk imkansız değil ama çok iyi gitmedik. Halen daha şampiyon olabilecek kalitemiz ve gücümüz var. Yeni hocamız geldi. Hocamızla beraber yeni bir sistem oturtuyoruz. Sonuçlarda düzelme var. Şampiyonluk biraz zor gibi gözüküyor ama henüz ilk yarının bitmediği bir ligde imkansız değil, yapabiliriz. Biz böyle oynamaya devam edersek, puanlar alırsak, çok da fazla puan farkı olmadığı sürece neden olmasın. Hepimiz aynı şekilde konsantre olursak ve mücadele edersek şampiyonluk olabilir. Böyle devam etmemiz ve maçlarımızdan 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Herkesin destek olması lazım. Taraftar ve medya hep birlikte olursak bunu başarabiliriz" ifadelerini kullandı

Trabzonspor Videoları