comScore

Olympiakos Olympiakos

Olympiakos - Osmanlıspor uydudan şifresiz canlı izle (Olympiakos Osmanlıspor uydu frekansı)

15 Şubat 2017, Çarşamba 22:23
Olympiakos - Osmanlıspor uydudan şifresiz canlı izle (Olympiakos Osmanlıspor uydu frekansı)

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Osmanlıspor, Olympiakos ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Olympiakos Osmanlıspor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Olympiakos Osmanlıspor şifresiz canlı yayınyalayn yabancı kanallar hangileri?

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Osmanlıspor deplasmanda Olympiakos ile karşılaşacak. Olympiakos Osmanlıspor maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? Olympiakos Osmanlıspor maçını Tivibu Spor ekranlarından şifresiz izlemek mümkün mü? 
 

Olympiakos Osmanlıspor maçını şifresiz yayınlayacak yabancı uydu kanalları


Türkiye'de UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarını Tivibu elinde bulunduruyor. Tivibu Spor'u izleyebilmek için platforma abone olmak ve her ay belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Tivibu dışında UEFA Avrupa Ligi maçlarını canlı ve şifresiz izleyebilmek mümkün. Türkiye'de çeşitli uydu kanalları aracılığıyla maçları yayınlayan yabancı kanallardan karşılaşmaları şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Olympiakos Osmanlıspor maçını yayınlayacak yabancı uydu kanalları şu şekilde:

Olympiakos - Osmanlıspor maçı 16 Şubat Perşembe günü saat 21:00'da başlayacak. Tivibu Spor 2 ekranları dışında yukarıdaki uydu kanalları üzerinden Olympiakos Osmanlıspor maçını şifresiz izleyebilirsiniz. İşte en çok tercih edilen kanalların uydu bilgileri:

TEN 1 HD uydu frekans bilgileri

Uydu: AsiaSat 5
Frekans: 12,702 H
Sembol: 40700 - 2/3

Cosmote Sport 2 HD uydu frekans bilgileri

Uydu: Eurelsat 9B
Frekans: 11,843 V
Sembol: 27500 - 3/5

Sport TV5 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hispasat 30W-5
Frekans: 12,476 H
Sembol: 27500 - 3/4
 

Olympiakos Osmanlıspor Tivibu şifresiz mi? - Tivibu Spor uydu frekansı


UEFA Avrupa Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor. Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil. Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta. Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir. Tivibu Spor kanalından UEFA Avrupa Ligi maçlarının olduğu günler tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz. Olympiakos Osmanlıspor  maçının da gollerini Tivibu Spor'dan şifresiz izleyebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)