comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Olympiakos cephesinden sürpriz Beşiktaş açıklaması

25 Şubat 2017, Cumartesi 18:42
Olympiakos cephesinden sürpriz Beşiktaş açıklaması

Olympiakos Stratejik Danışmanı Christian Karembeu, Beşiktaş'ın eşleşmede favori olduğunu söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Hapoel Beer Sheva'yı eleyen temsilcimiz Beşiktaş, son 16 turunda Yunan ekibi Olympiakos ile eşleşti.
 

Christian Karembeu'dan Beşiktaş açıklaması


Yunan medyasında yer bulan habere göre Olympiakos Stratejik Danışmanı olarak görev yapan eski Fransız futbolcu Christian Karembeu, Beşiktaş'ın eşleşmede favori olduğunu söyledi.

'BEŞİKTAŞ FAVORİ'
Karembeu yaptığı açıklamada, "Beşiktaş karşısında turu geçmek için elimizden gelen en iyi performansı sergileyeceğiz. Hapoel Beer Sheva maçında Beşiktaş  bizden iyi olduğunu kanıtladı. Özellikle Aboubakar rövanş maçında etkili oldu. Onlar eşleşmenin favorisi, biz ise plasesiyiz. Beşiktaşlı futbolcuları çok beğeniyorum. Kalitel ve yetenekliler. Hem Türk oyuncuları, hem de yabancı futbolcuları çok tehlikeli. Beşiktaş'ın Süper Lig'de de lider olduğunu göz önünde bulundurursak turu geçmek için en iyisini sergilememiz gerekiyor." diye konuştu.
 

Garry Rodrigues, Beşiktaş - Olympiakos eşleşmesini yorumladı


Galatasaray'ın Ocak ayı transfer döneminde PAOK'tan kadrosuna kattığı Garry Rodrigues, UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile Olympiakos eşleşmesini Yunan basınına değerlendirdi. 

Olympiakos'un zor bir kura çektiğini söyleyen Garry Rodrigues, Yunanistan'da oynanacak olan ilk maç için de taraftar desteği hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. 

"OLYMPİAKOS DAHA KOLAY KURA ÇEKEBİLİRDİ"

"Olympiakos daha kolay bir kura çekebilirdi. Daha tecrübesiz ve kalitesi düşük bir takımla eşleşme şansı vardı ama Beşiktaş'la karşılaşacaklar. Beşiktaş her anlamda Olympiakos'tan daha iyi takım. Olympiakos için çok zor iki maç olacaktır."


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)