comScore

FutbolArena TV

Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi olay çıktı

09 Mart 2017, Perşembe 23:00

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi Karaiskakis stadında olaylar yaşandı. 

Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi tribünlerde olay 


Olympiakos - Beşiktaş maçı öncesi siyah beyazlı taraftarlar Karaiskakis stadında gizlice toplanarak yaklaşık 100 kişilik bir tribün yaptı. Taraftarlar daha sonra sahada ısınan futbolcuları tribünlere çağırınca Olympiakos taraftarlarından büyük bir tepki geldi. 

Beşiktaşlı futbolcuların ısınmaya çıktığı esnada yuhalayan Yunanlı taraftarlar, yaklaşık 100 kişilik grup oluşturan Beşiktaşlı taraftarların takımlarını tribüne çağırmasının adından da ciddi tepki gösterdi ve bir takım olaylar yaşandı. 

YUNANLI TARAFTARLAR BEKLEMİYORDU!

Maç öncesinde TRT Spor'da yayın sırasında Karaiskakis stadından gelişmeleri aktaran Sabah Gazetesi muhabiri Fatih Doğan, "Yunanlı taraftalar böyle bir şey beklemiyordu. Aslında olmayacaktı ama yaklaşık 100 kişilik bir grup tribün yaptı ve futbolcuları çağırdı. Ondan sonra tribünlerde büyük bir uğultu yaşandı." diye konuştu. 

ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI!

"TEDBİRİMİZİ ALDIK"

"Her maç kendi içinde zorluklar taşır. Önemli olan zorlukları aşmak için çalışmak gerekir. Bugün de kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Rakibin oyuncularını ve özelliklerini biliyoruz. Hızlı oyuncuları var. Zaman zaman kontrollü oynayıp hızlı ataklara çıkabilirler. Hem buna önlem alıp, hem de kendi oyunumuzu sahaya yansıtmaya çalışacağız."

"BURADA İŞ BİTMEYECEK"

"Biz de gol yemeden kazanmak isteriz. Tabi burada her şey bitmeyecektir. Burada kazansak da, kaybetsek de İstanbul'da tur belli olacaktır."

Beşiktaş Videoları