comScore

Oluközü Belediyesi zabıta alımı iş başvuru bilgileri, tarihi ve formu (28 Mart 2018 Salı)

27 Mart 2018, Salı 14:50

Oluközü Belediyesi memur alınında iş başvuruları ne zaman, nereye yapılacak? Oluközü Belediyesi başvuruları için şartlar neler? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Kamu Personeli seçme sınavında son dakika haberleri! İş arayan vatandaşlarımızın dikkatine. Kamu Personeli seçme sınavıyla ilgili yaşanan yeni gelişmede Oluközü Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayınlandı ve KPSS sonucunda Oluközü Belediye Başkanlığı'na Zabıta Memuru alımı yapılacak. Oluközü Belediyesi nerede? Oluközü Belediye Başkanlığı'nda başvurular nereye yapılacak, nasıl zabıta memuru olurum? sorularının insanlar tarafından sıkça sorulduğu bu dönemde tüm detayları sizler için derledik. 


Oluközü Belediyesi nerede?


Zabıta Memur alımının yapılacağı Oluközü Belediyesi Yozgat İli Akdağmadeni ilçesine bağlı bir belde. 
 

Oluközü Belediyesi iş başvurusu bilgileri


Oluközü Belediye Başkanlığı tarafından zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Oluközü Belediyesinde 657 sayılı DMK'ya tabi kadrolu olarak istihdam edilmek üzere 2 zabıta memuru alımı yapılacak. Oluközü Belediyesinde 657 sayılı DMK'ya tabi kadrolu olarak istihdam edilmek üzere 2 zabıta memuru alınacak. Adaylar başvurularını 13 Nisan 2018 tarihi saat 17.00'ye kadar istenen belgelerle birlikte şahsen yapabilecekler. 

SINAV USULÜ İLE YAPILACAK
Oluközü Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre ünvanı, sınıfı, derecesi,a dadedi, nitelikleri, KPSS Türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen baş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

* Türk vatandaşı olmak. 
* Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 
* Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa urağmış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaylanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 

* Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. 
* İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. 
* Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.