comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Olcay Şahan'ın Trabzonspor'a transferi sonrası ilk açıklama

12 Ocak 2017, Perşembe 00:53
Olcay Şahan'ın Trabzonspor'a transferi sonrası ilk açıklama

Trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayan Olcay Şahan'ın transferinin ardından yıldız futbolcunun ağabeyi Osman Şahan transfer sürecini anlattı. 

FutbolArena - 2012/13 sezonunda Kaiserslautern'den Beşiktaş'a gelen Olcay Şahan, ara transfer döneminde Trabzonspor ile sözleşme imzaladı. 

Beşiktaş'ta bu yıl 5. sezonunu geçiren Olcay Şahan, toplamda geçirdiği 4.5 sezonun ardından Trabzonspor ile resmi sözleşmeyi imzaladı. 


Olcay Şahan Trabzonspor'a transfer oldu


Olcay Şahan'ın Trabzonspor'a transferinin ardından yıldız futbolcunun ağabeyi Osman Şahan ilk kez konuştu. A Spor'a açıklamalarda bulunan Osman Şahan şu ifadeleri kullandı:
"MUHARREM USTA, ERSUN YANAL VE FİKRET ORMAN'IN KATKILARI BÜYÜK."

"Muharrem Usta'nın katkısı büyük. Hocanın da ısrarı transferi bir anda gerçekleştirdi. "Olcay 4.5 sezon güzel zaman geçirdi Beşiktaş'ta. Şampiyon oldu. Güzel bir dostluklar edindi. Ancak kendisi de profesyonel birisi. Bundan böyle kariyerine Trabzonspor'da devam edecek. Şunu da söylemeliyim ki, Olcay Şahan bugün Trabzonspor forması giyiyorsa başkan Fikret Orman'ın da bunda katkısı büyük."

"YARIN KAMPA KATILACAK."

Osman Şahan son olarak Olcay'ın Ersun Yanal ile çalışmaktan ötürü sabırsızlandığını söylerken, yarından itibaren Trabzonspor'da antrenmanlara başlayacağını sözlerine ekledi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)