comScore

Galatasaray Galatasaray

Olan yine Sabri'ye oldu çünkü..

05 Şubat 2014, Çarşamba 17:28

Galatasaray kaptanı Sabri Sarıoğlu'nun reklam filmi şu sıralar sosyal medyanın dilinde. Sabri bildiğimiz Sabri de kazananı kim?

FutbolArena - Sabri deyince akla gelen ilk şey yıllardır orta yapamaması, beceriksizliği,"eyvah eyvah" dedirtmesi. Bu liste uzar gider. Tabii sempatik oluşunu da eklemekgerek.

Sabri'nin son icraatı oynadığı reklam filminde kendiyle dalgageçen adam olması.  Ama konu reklam olunca asıl kazanan Turkcell oldu. Kuşkusuzakılda kalacak. Markaya faydası çok. Dolayısıyla fikir ve içerik oldukçayaratıcı. Akıl edeni tebrik etmek gerek.
KAYBEDEN YİNE SABRİ

Sabri'yegelirsek! Özetle Sabri, bildiğimiz Sabri. Ama..

Sabri'nin özgüveni yüksek. Bureklam filmi de bunu bir kez daha kanıtladı. Sabri kendiyle dalga geçerek olgunolduğunu da gösterdi.  Sabri'nin olgunluğuna erişmek ise kolay değil. Çünküyıllardır dalga geçilen adam olmak ve bunu kaldırabilmek kolay değil.  Reklamfilmindeki duran haliyse ona biraz daha sempati kazandırdı..

Ancakkaybeden yine Sabri oldu. Çünkü işini kötü yaptığını bilen Sabri, bu zafiyetinipara karşılığında kendisiyle dalga geçerek bir kez daha ilan etti.Beceriksizliği satabilmek de başka bir meziyet tabii..Yanına Galatasaraykaptanlığı sıfatını da ekleyince durum biraz daha vahim bir hal alıyor.

Özetle Sabri, bildiğimiz Sabri.

Aydın Cingöz

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.