comScore

Okan Çabalar'a ne oldu? Okan Çabalar kimdir? Okan Çabalar kaç yaşında? Okan Çabalar nereli?

02 Temmuz 2018, Pazartesi 11:36
Okan Çabalar'a ne oldu? Okan Çabalar kimdir? Okan Çabalar kaç yaşında? Okan Çabalar nereli?

Ünlü oyuncu Okan Çabalar'ın rol aldığı Organize İşler 2 filminin setinde talihsiz bir kaza yaşandı. Bu kazanın ardından Okan Çabalar hayranları internet ortamında Okan Çabalar'a ne oldu diye araştırma yapmaya başladı. Okan Çabalar'ın setinde yaşanan talihsiz kazayla birlikte Okan Çabalar'a dair bilmeniz gerekenler haberimizde. Okan Çabalar kimdir? Okan Çabalar nereli? Okan Çabalar kaç yaşında? Okan Çabalar filmleri ve Okan Çabalar biyografisi burada. 

Okan Çabalar'ın dublörü sette ağır yaralandı. Organize İşler 2 filminin çekimlerinde talihsiz kaza yaşandı. Okan Çabalar'ın dublörü camdan atlama sahnesinde düşerek ağır yaralandı. Bu gelişmenin ardından sosyal medya ve internet ortamında Okan Çabalar ve dublörüne dair gelişmeler merak edilmeye başlandı. Peki Okan Çabalar kimdir? Okan Çabalar nereli? Okan Çabalar kaç yaşında? Okan Çabalar'ın oynadığı filmler ve Okan Çabalar'ın hayatına dair merak ettiğiniz birçok detay haberimizin devamında. 

Organize İşler 2 filminin çekiminde aksiyon dolu gerçekleşen çekimlerde Okan Çabalar'ın camdan atlama sahnesinde dublör kullanılırken, dublörün ağır şekilde yaralanmasıyla sette panik dolu anlar yaşandı. Başı yarılıp, bileklerinde kesikler oluşan oyuncu, hastaneye kaldırıldı.
 

Okan Çabalar kimdir?


Okan Çabalar; İzmir'li mütevâzi iki çocuklu bir ailenin büyük oğludur. 11 Ağustos 1980 İzmir doğumludur. Eğitimci bir ailenin oğlu olan Okan Çabalar Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur.


İzmir'de amatör tiyatrolarda tiyatroculuğa başlamış; İzmir Sanat Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu ve Asya Prodüksiyon kapsamındaki oyunlarda yer almıştır.2007-2009 sezonunda Sumru Yavrucuk ile birlikte Yalnız Kadın isimli tiyatro oyununda yer alarak hem dikkatleri üzerine çekmiş hem de ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un desteğini arkasına almıştır. İstanbul'a geldikten bir süre sonra BKM ekibine dâhil olan Okan Çabalar; Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ve başrolü paylaştığı Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmlerinde rol almıştır. BKM bünyesinde TV ekranlarında yayınlanan Şen Yuva isimli komedi dizisinde başarı ile canlandırdığı Tankut Sıkıcan karakteriyle kendisine ait bir hayran kitlesi yaratmış ardından 2011 yılında televizyon kanallarında yayına başlayan Beşer Beşer isimli projede yer almıştır. Beşer Beşer'in devamı niteliğinde olan İnsanlar Âlemi isimli kabare tiyatrosunu andıran TV dizisinde yarattığı tiplemeler ve Hakkı karakteriyle senarist Gülse Birsel'in ilgisini çekmiş ve Yalan Dünya isimli komedi dizisinin kadrosuna alınmıştır.

OKAN ÇABALAR MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"