comScore

Göztepe Göztepe

Okan Buruk'tan Göztepe taraftarlarına mesaj

16 Ocak 2017, Pazartesi 00:09
Okan Buruk'tan Göztepe taraftarlarına mesaj

Kalelerinde gördükleri ilk atakla golü yediklerinden şikayetçi olan Okan Buruk karşılaşma sonrasında tekrar ayağa kalkacaklarını söyledi.

FutbolArena - Göztepe, Denizlispor karşısında 4-2'lik skorla ağır bir yenilgi alırken karşılaşma sonrasında Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

Aldığı yenilgi ile liderlik koltuğunu kaptıran Göztepe'de Okan Buruk karşılaşma sonrasında katıldığı basın toplantısında ilk yarıda karşılaşmaya hakim taraf olduklarını fakat girdikleri gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini belirtti. 
'BÖYLE BİR SKOR BEKLEMİYORDUM'

Kalelerinde gördükleri ilk atakla golü yediklerinden şikayetçi olan Okan Buruk karşılaşma sonrasında tekrar ayağa kalkacaklarını belirtirken şu ifadeleri kullandı;

"Golden sonra oyunu çevirmek için çaba sarf ettik, İkinci yarı öne geçtik, bu süreçte 3-1 de yapabilirdik ancak yediğimiz gol bizi psikolojik ve oyunsal anlamda geriye götürdü. Çok pozisyona girdik ve sonuç almada sorun yaşadık. Rakibimiz girdiği bütün pozisyonları gole çevirdi. 4-2'lik mağlubiyet ortaya çıktı. Böyle bir mağlubiyeti beklemiyorduk. Şans elimize geldi ama bunu değerlendiremedik. Üzüldük ama tekrar ayağa kalkacağız."

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)