comScore

Oğulcan Engin kimdir, kaç yaşında, hangi takımda futbol oynadı? (Oğulcan Engin'in Survivor Acun Medya maçı golü İZLE)

13 Mayıs 2018, Pazar 01:09
Oğulcan Engin kimdir, kaç yaşında, hangi takımda futbol oynadı? (Oğulcan Engin'in Survivor Acun Medya maçı golü İZLE)

Oğulcan Engin'den mükemmel gol. Oğulcan Engin Survivor - Acun Medya maçında attığı golle geceye damgasını vurdu. Oğulcan Engin'in Survivor - Acun Medya maçında attığı golü izlemek ve Oğulcan Engin kimdir? sorusuna yanıt bulmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Oğulcan Engin, Survivor - Acun Medya futbol maçında attığı müthiş golle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Survivor - Acun Medya futbol maçı oynadı. Ümit Karan'ın Survivor'da yıldızlaştığı futbol maçında Anıl, Murat, Turabi ve Adem sahne alırken, kalede ise Hakan Hatipoğlu görev yaptı. Acun Medya'nın galip geldiği maçta Oğulcan Engin'in golü geceye damga vurdu.

Oğulcan Engin, attığı golle Survivor - Acun Medya maçına adeta damgasını vurdu. Oğulcan Engin'in golünü izlemek için detaylar haberimizde. Öte yandan Oğulcan Engin'in attığı golün ardından Oğulcan Engin'in kim olduğunu merak edenler, Oğulcan Engin kimdir ve Oğulcan Engin, Sinan Engin'in oğlu mu? sorusuna yanıt aramaya başladı. Oğulcan Engin'e dair haberler ve aynı zamanda Oğulcan Engin'in Survivor - Acun Medya maçında attığı gol haberimizin devamında. 
 

Oğulcan Engin kimdir?


Oğulcan Engin 30 Ağustos 1990 yılında Beşiktaş'lı eski futbolcu Sinan Engin ile ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın oğlu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Henüz 9 yaşındayken Beşiktaş'ın minik takımında forma giymeye başladı. 2001 yılında  Beşiktaş Spor Kulübü'nden lisanını aldı. Oğulcan, 07-08 sezonunda Beşiktaş A2 takımında görev aldı. 2,5 senede A2 takımda 31 maça çıkıp 4 gol attı. 23 Ağustos 2008 tarihinde çapraz bağların dolayı yaşadığı bir rahatsızlık sonucu  ameliyat olan Oğulcan'in 4 ay futbol sahalarından uzak kalacağı belirtildi.


Oğulcan Engin'in Acun Medya - Survivor maçındaki golü İZLE


Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da Acun Medya - Survivor futbol müsabakasında forma giydi. Sol ayağını etkili bir şekilde kullanan Oğulcan Engin, Acun Medya'nın kazandığı maçta son derece güzel bir gole imza attı. 

GOLÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"