comScore

Öğretmen 4. bölüm full tek parça izle 25 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm İZLE)

25 Mart 2020, Çarşamba 22:57
Öğretmen 4. bölüm full tek parça izle 25 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm İZLE)

Öğretmen dizisi 4. bölümü ile 25 Mart 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Öğretmen dizisi 4. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Öğretmen dizisinin 25 Mart 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Öğretmen 4. bölümde neler yaşandı? Öğretmen yeni bölümde Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif'le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz'la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem'in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır? Öğretmen 4. bölüm izle, Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen yeni bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Öğretmen dizisi 25 Mart Çarşamba izle (Öğretmen 4. bölüm özet)


Küçükkapı Lisesi'nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim'in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?


 

Öğretmen dizisi sosyal medya yorumları


Yılmaz komserin “akif işlem tamam” demesi çok iyiydi amaç sadece ders vermek değilmiş sur çetesini de çökertmekmiş yılmaz şimdi çocukların da yaşadığını duydu. 
Bu dizi gerçekten çok çok iyi. Ne olacağını asla tahmin edemiyorum. Valla elinize sağlık.
Bu diziyi çekenlere ne kadar teşekkür etsek az o kadar güzel bi dizi ki.

Bir öğretmen olarak bayılıyorum bu diziye, Bölüm yine harikaydı, Verdiği mesajlar çok iyi.

Yalnız değilsin Ateş sana söz veriyorum, yalnız olmayacaksın.

Sınıf halen akıllanmamış birisi de çıkıp Ateş'i durdurmuyor.
 

Öğretmen dizisi oyuncuları (Öğretmen künye)


Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşırken, onlara ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor.
 

Öğretmen dizisi 4. bölüm izle FOX TV


Öğretmen dizisi son bölüm olan Öğretmen 4. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Öğretmen ilk bölüm izle, Öğretmen 4. bölüm izle, Öğretmen 25 Mart 2020 ilk bölüm full izle, Öğretmen 25 Mart 4. bölüm full izle, Öğretmen son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Öğretmen son bölüm olan Öğretmen 4. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"