comScore

Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle 18 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

18 Mart 2020, Çarşamba 23:46
Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle 18 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Öğretmen dizisi 1. bölüm yayınlandıktan sonra Öğretmen dizisi 2. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Öğretmen yeni bölüm fragmanı izle ve Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Öğretmen dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV'de Öğretmen dizisinin 3. bölümü ekranlara geldikten sonra Öğretmen 4. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Öğretmen 3. bölümünde sınıfta bir önceki günün ardından herkes birbirine olan güvenini yitirmiştir. Polisin aradığı kişiyi ortaya çıkarmak için tüm sınıf birbirine saldırıyordur. Öğretmen gelecek haftaki bölümünü merak edenler Öğretmen yeni bölüm fragmanı izle ve Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Öğretmen dizisi Yılmaz Komiser kimdir? (Öğretmen dizisi 4. bölüm fragmanı)


Öğretmen dizisinde Yılmaz Komiser karekterini canlandıran Serkan Keskin, tiyatroda William Shakespeare, Moliere, Bertolt Brecht, Max Frisch ve Abel Gonzales Melogibi dünya tiyatro edebiyatının ve Orhan Kemal, Turgut Özakman, Sait Faik, Güngör Dilmen gibi yazarların eserlerinde rol aldı. Keskin 2011 yılnda, TRT'de tarafından yayınlanan, Leyla ile Mecnun dizisindeki "İsmail Abi" karakteri ile daha geniş kesimlerce tanındı. 2012 yılında 32. İsmail Dümbüllü Ödülü Serkan Keskin'e verildi. 2013 Mart ayında Leyla ile Mecnun dizisi ekibiyle birlikte kurulan Leyla The Band müzik grubunda bas gitarda yer almıştır. 2015 yılının Şubat ayında başlayan ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden en büyük olan Balıkçı Sait rolünü canlandırmaktadır


 

Öğretmen dizisinde neler oluyor?


Küçükkapı Lisesi 12A öğrencileri; geceyi arkadaşlarının öldüğü sınıfta geçirmişlerdir. Ertesi gün yaşadıkları sinir harbinin de etkisiyle bitkin düşmüşken Akif Erdem, sınıfa girer ve ikinci sorusunu sorar.
Rüya'nın hayatını mahveden sahte doping videosunu sosyal medyada yayan kişi aralarından kimdir? Öğrenciler; bir yandan canlarını kurtarmak için çabalarken bir yandan da gerçeklerin sandıkları kadar basit olmadığıyla yüzleşeceklerdir.

Küçükkapı Lisesi'ni bombalayan Akif'in haberleri ülkede gündem konusu olurken, komadan uyanan Zeynep'in bunları görmesi an meselesidir.
 

Öğretmen dizisi 4. bölüm fragmanı FOX TV


Öğretmen dizisi 3. bölüm yayınlandıktan sonra Öğretmen dizisi 4. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Öğretmen dizisi FOX TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Öğretmen dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle, Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Öğretmen dizisi her Çarşamba akşamı FOX TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Öğretmen dizisinin 4. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"