comScore

Öğretmen 3. bölüm full tek parça izle 18 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm İZLE)

18 Mart 2020, Çarşamba 23:37
Öğretmen 3. bölüm full tek parça izle 18 Mart Çarşamba (Öğretmen yeni bölüm İZLE)

Öğretmen dizisi 3. bölümü ile 18 Mart 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Öğretmen dizisi 3. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Öğretmen dizisinin 18 Mart 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Öğretmen 3. bölümde neler yaşandı? Öğretmen yeni bölümde Akif'i gören Zeynep'in hatıraları yerine gelmiş midir? Yoksa ona çarpan kişi Akif Erdem midir? Öğretmen 3. bölüm izle, Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen yeni bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Öğretmen dizisi 18 Mart Çarşamba izle (Öğretmen 3. bölümde neler oldu?)


Küçükkapı Lisesi 12A Sınıfı, Mevsim'in itirafı ile Akif Erdem'in ikinci dersini geçmeyi başarmıştır. Fakat bir sonraki soruyu çözecek olanlar öğrenciler değil, işin profesyonelleridir. Yani polisler. Yılmaz Komiser, Rüya'nın sahte videosunu çeken öğrenciyi bulamadığı takdirde, kötü şeyler olacaktır. Sınıfta ise bir önceki günün ardından herkes birbirine olan güvenini yitirmiştir. Polisin aradığı kişiyi ortaya çıkarmak için tüm sınıf birbirine saldırıyordur.


 

Öğretmen dizisi reyting oranı


Yapımcılığını MEDYAPIM ile MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu, senaryosunu Merve Girgin'in kaleme aldığı, uygulayıcı yapımcılığını Suzan Sümeli'nin yürüttüğü “Öğretmen” dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi, izleyiciyi hayran bıraktı.
Dizi daha ilk bölümüyle AB hedef kitlede 10,16 reyting ve 23,87 share alarak büyük başarıya imza attı. “Öğretmen” aynı zamanda Twitter'ın hem dünya, hem Türkiye gündeminin 1. sırasına yerleşti, binlerce olumlu yorum aldı.
 

Öğretmen dizisi oyuncuları (Öğretmen künye)


Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşırken, onlara ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor.
 

Öğretmen dizisi 3. bölüm izle FOX TV


Öğretmen dizisi son bölüm olan Öğretmen 3. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Öğretmen ilk bölüm izle, Öğretmen 3. bölüm izle, Öğretmen 18 Mart 2020 ilk bölüm full izle, Öğretmen 18 Mart 3. bölüm full izle, Öğretmen son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Öğretmen son bölüm olan Öğretmen 3. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

ÖĞRETMEN 3. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"