comScore

Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle (Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

04 Mart 2020, Çarşamba 23:29
Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle (Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Öğretmen dizisi 1. bölüm yayınlandıktan sonra Öğretmen dizisi 2. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Öğretmen yeni bölüm fragmanı izle ve Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Öğretmen dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV'de Öğretmen dizisinin 1. bölümü ekranlara geldikten sonra Öğretmen 2 bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Öğretmen ilk bölümünde
idealist lise öğretmeni Akif'in öğrencilerine ve topluma, günümüzde kaybedilen değer olan erdemi tekrar aşılama çabasında yaptığı stratejik planı ve bu yönde gelişen olaylar dikkat çekti. Öğretmen gelecek haftaki bölümünü merak edenler Öğretmen yeni bölüm fragmanı izle ve Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Öğretmen yeni bölüm fragmanı izle (Öğretmen dizisi 2. bölüm)


Son dönemde gençler arasında yaygınlaşan bir sorun olan zorbalık konusuna da dikkat çekecek dizinin tanıtımında okulda bomba patlayınca, Akif Öğretmen'in “Değişin!” dediği öğrencileri üzerindeki planının ne olduğu daha da büyük merak konusu oldu.

Dizinin başrollerinden Afra Saraçoğlu diziyle ilgili, “Öğretmen dizisi, insanları gerçeğe varmaları için sormaya soruşturmaya davet ediyor, kişiler ve durumlara dair ilk yargıların ne kadar yanıltıcı olabilecegini ortak bir vicdan yaratarak göstermeye çalışıyor.” dedi.
İdealist lise öğretmeni Akif'in öğrencilerine ve topluma, günümüzde kaybedilen değer olan erdemi tekrar aşılama çabasında yaptığı stratejik planı ve bu yönde gelişen olayları konu alan “Öğretmen” dizisinin tanıtımında bir öğretmenin öğrencilerine çaresizce "değişin" diye yalvarışı, sosyal medya kullanıcılarını çok etkiledi. Tanıtımda don dönemde gençler arasında yaygınlaşan bir sorun olan zorbalığa karşı dikkat çekilmesi ve böyle bir sosyal meseleye değinilmesi üzerine çok sayıda olumlu yorum yapıldı.


 

Öğretmen dizisi İlker Kaleli ve Ceren Moray


Çekimleri İstanbul'da devam eden dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli yeni projesi ile ilgili “Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesini duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren bir garip öğretmen, bir deli düzen ve arasında yalpayıp duran kör hayatlar... Gördüğüm en güzel “insan olma” derslerinden..” dedi.

Başarılı oyuncu Ceren Moray ise “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen'i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici.” şeklinde duygularını ifade etti
 

Öğretmen dizisi 2. bölüm fragmanı FOX TV


Öğretmen dizisi 1. bölüm yayınlandıktan sonra Öğretmen dizisi 2. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Öğretmen dizisi FOX TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Öğretmen dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Öğretmen 2. bölüm fragmanı izle, Öğretmen yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Öğretmen dizisi her Çarşamba akşamı FOX TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Öğretmen dizisinin 2. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

ÖĞRETMEN 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"