comScore

Öğretmen 1. bölüm full tek parça izle 4 Mart Çarşamba (Öğretmen ilk bölüm İZLE)

04 Mart 2020, Çarşamba 23:01
Öğretmen 1. bölüm full tek parça izle 4 Mart Çarşamba (Öğretmen ilk bölüm İZLE)

Öğretmen dizisi 1. bölümü ile 4 Mart 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Öğretmen dizisi 1. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Öğretmen dizisinin 4 Mart 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Öğretmen ilk bölümde neler yaşandı? Öğretmen yeni bölümde hikaye bir sene önce Akif'in belki de hayattaki en mutlu günüyle başlar… O gün Akif, sevdiği kadın olan Zeynep'e evlenme teklifi eder. Zeynep, Küçükkapı Lisesi'nde öğretmenliğe ilk başladığı gün aynı zamanda Akif'le nişanlanmıştır. Zeynep bir öğretmen olarak Küçükkapı Lisesi'ne ilk adımlarını atarken Akif, bunun sonun başlangıcı olduğunu bilmeden ona aşkla baka kalmıştır. Öğretmen 1. bölüm izle, Öğretmen yeni bölüm full tek parça izle ve Öğretmen ilk bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Öğretmen dizi ilk bölüm izle (Öğretmen 1. bölümde neler oldu?)


Bu olaydan bir sene sonra Akif Erdem; Küçükkapı Lisesi'nde Fizik Öğretmeni olarak 12A sınıfına girer ve öğrencileri rehin alıp okulla bağlantılarını koparacak bir bomba patlatır. Kimsenin zarar görmediği patlamada; bütün 12A sınıfı ve emniyet güçleri, Akif'in bunu neden yaptığını öğrenmeye çalışacaktır. Akif Öğretmen; herkese büyük bir ders verecektir.


 

Öğretmen dizisi konusu


Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.
Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek'in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen'i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.
 

Öğretmen dizisi oyuncuları (Öğretmen künye)


Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşırken, onlara ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor.
 

Öğretmen dizisi 1. bölüm izle FOX TV


Öğretmen dizisi son bölüm olan Öğretmen 1. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Öğretmen ilk bölüm izle, Öğretmen 1. bölüm izle, Öğretmen 4 Mart 2020 ilk bölüm full izle, Öğretmen 4 Mart 1. bölüm full izle, Öğretmen son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Öğretmen son bölüm olan Öğretmen 1. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

ÖĞRETMEN 1. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"