comScore

O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor (2018) - O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyeleri kimler?

28 Eylül 2018, Cuma 18:10
O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor (2018) - O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyeleri kimler?

O Ses Türkiye yeni sezonda ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye jürileri belli oldu mu? O Ses Türkiye yeni sezon jürileri kimler? O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm gelişmeler haberimizin devamında. 

FutbolArena - O Ses Türkiye jürisi belli oldu. TV8'in fenomen yarışma programlarından O Ses Türkiye'nin yeni sezonda jüri koltuğunda kimlerin oturacağı belli oldu. Peki O Ses Türkiye jürisinde kimler var? O Ses Türkiye jürisi değişti mi? O Ses Türkiye yeni sezonda ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından bulabilirsiniz. 


O Ses Türkiye yeni sezon jürileri kimler?


O Ses Türkiye yeni sezonda TV8'de yine bomba gibi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. O Ses Türkiye yeni sezonda setin ilk karesini Murat Boz paylaştı. Bir süredir Beyazıt Öztürk'ün O Ses Türkiye'nin yeni sezonda jüride yer alıp yer almayacağı merak ediliyordu. Kanal D'de yıllar süren Beyaz Show programının sona ermesinin ardından Beyazıt Öztürk'ün de yeni sezonda projesi belli oldu. Buna göre O Ses Türkiye yeni sezon jürisinde Beyazıt Öztürk de yer alıyor. 

O Ses Türkiye yeni sezonda jüri koltuğunda Yıldız Tilbe ile Gökhan Özoğuz'un ayrılmasının ardından Acun Ilıcalı'dan iki önemli transfer geldi. Yeni sezonda Beyazıt Öztürk ile Seda Seyan O Ses Türkiye jürisinde olacak. O Ses Türkiye yeni sezonda ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye jürisinde kimler olacak? O Ses Türkiye yeni sezon haberleri ve O Ses Türkiye TV8 son dakika gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
JÜRİ ÜYELERİ
Hadise
Murat Boz
Seda Sayan
Beyazıt Öztürk


O Ses Türkiye yeni sezonda ne zaman başlayacak? (2018 O Ses Türkiye ne zaman başlıyor?)


O Ses Türkiye'nin yeni sezonu için yarışmanın takipçileri bekleyişini sürdürüyor. Fakat 2019 O Ses Türkiye'nin ne zaman başlayacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Yarışmanın bir önceki sezonu Ekim ayında başlamıştı. Buna göre, O Ses Türkiye'nin yeni sezonunun da Ekim ayı gibi başlaması öngörülüyor.


 

Beyazıt Öztürk kimdir?


Bir talk-show programının sunucusu olmasının yanında, şovmen, aktör, radyo programcısı ve komedyen sıfatlarına da sahip olan Beyazıt Öztürk 12 Mart 1969 tarihinde Bolu ilinde dünyaya gelmiştir. Babasının polis olması sebebiyle eğitim hayatına farklı farklı şehirlerde devam etmek zorunda kalmıştır. Üniversite sınavlarının iki aşamalı olduğu dönemlerdeki sınav sisteminde birinci aşamayı kazanmış fakat ikinci aşamayı geçememiştir. İkinci sınavdan geçememesi sonucunda kendisini yeteneği olan resim alanında ilerletmeyi düşünmüş ve Güzel Sanatlara girmeye karar vermiştir. Resme olan yeteneğiyle birlikte Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ne giriş yapmıştır. İlgilendiği spor dalları arasında Basketbol yer almaktadır. Çok iyi basketbol oynayan ünlü talk-show sunucusu profesyonel bir basketbol takımından da lisans almıştır.
 

Seda Sayan kimdir?


Seda Sayan 2018 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri olarak yer alacaktır. Hakkında ise kimdir? aslen nereli? müzik hayatı, evlilikleri, boyu, kilosu ve daha bir çok soru merak konusudur. 30 Aralık 1961 tarihinde İstanbul Eyüp'te dünyaya gelen Seda Sayan'ın gerçek ismi Aysel Gürsaçer'dir. Seda Sayan ilk şarkıcılık deneyimini düğün salonlarında gerçekleştirmiştir. Özellikle 90'lı yıllarda Ah geceler, Bebeğim, Ben Sana Demedim mi, Sensizliğe Yanarım ve Var mısın parçaları ile müzik severler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

O SES TÜRKİYE YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!