comScore

Nuri Şahin: 'Altay maçı sonrası Klopp'un mesajı 'Wow'

08 Nisan 2022, Cuma 19:59
Nuri Şahin: 'Altay maçı sonrası Klopp'un mesajı 'Wow'

Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, "Çalıştığım tüm hocalardan bir şeyler öğrendim. Klopp çok farklı yerde. Aynı zamanda Jose Mourinho ve Fatih hoca çok farklı kaliteli var." dedi. 

FutbolArena - Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, Tivibu Spor'un sorularını yanıtladı. 

"KLOPP ALTAY MAÇI SONRASI MESAJ ATTI VE "WOW" DEDİ"
Çalıştığım hocaların hepsinden bir şeyler öğrendim. Tüm hocalarımdan bir şeyler öğrendim. Hoca olmak istiyorsanız çalıştığınız insanlardan bir şeyler kapmanız gerekiyor. Olumlu veya olumsuz. Mesela yanlışı bile not alabilirsiniz. Bunu ben yapmam diyebilirsiniz. Tabii ki Klopp benim için çok değerli. Hayatım için çok değerli bir insan. Pazar günü konuştuk. Altay'ı yendikten sonra bana mesaj attı. Maçın skorunu atıp altına "Wow!" yazmış. Takip ediyor. İletişimdeyiz hala. Maçlardan sonra konuşuyoruz. Jose Mourinho, Fatih Terim. Hepsinden bir şeyler öğrendim. Soyunma odası konuşmaları çok etkiliydi. Farklı kaliteleri var. 

"MİLLİ TAKIM TERCİH DEĞİLDİR"

Milli Takım tercih meselesi değildir. Ya Türksündür, ya değilsindir. Ben bu konuda çok katı ve hassasım. Ancak Alman Milli Takımı'nı seçen oyunculara da saygım var. Yine olsa yine Türkiye'yi seçerdim. Milli Takım kariyerimin böyle olacağını bilsem yine seçerdim. Dünya Kupası'nda oynamayı çok istedim ama nasip olmadı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!