comScore

NTVSpor ne zaman kapanacak? Kırmızı Çizgi devam edecek mi?

14 Mart 2018, Çarşamba 21:22
1000101
NTVSpor ne zaman kapanacak? Kırmızı Çizgi devam edecek mi?

NTVSpor'da bir ayrılık daha yaşanırken kanalın kapnması an meselesi olarak görülüyor. Peki %100 Futbol ve Kırmızı Çizgi gibi beğenilen programlar ne olacak?

FutbolArena - 17 Mart 2008'de yayın hayatına başlayan NTVSpor'un kısa sürede kapatılacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz aylarda Discovery Communications'a satılan spor kanalının yakın zamanda yayın hayatına son vermesi bekleniyor. Son olarak Fuat Akdağ da NTVSpor'dan ayrıldı. Peki Kırmızı Çizgi ve %100 Futbol gibi çok izlenilen programlar bitecek mi?


Fuat Akdağ NTVSpor'dan ayrıldı


Son yıllarda çok sayıda eleman çıkarmak zorunda kalan NTVSpor'da son olarak Spor Müdürü Fuat Akdağ da görevinden ayrıldı. 

SERDAR ALİ ÇELİKLER'DEN PAYLAŞIM
Fuat Akdağ'ın ayrılışıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Serdar Ali Çelikler ise "Kırmızı Çizgi'nin fikir babası, Türk Spor yayıncılığının medar-ı iftiharı Fuat Akdağ'a veda yemeği. Teşekkürler" şeklinde bir paylaşımda bulundu. 

İşte Serdar Ali Çelikler'in o paylaşımı... 


Kırmızı Çizgi hangi kanalda?


Öte yandan yapılan yorumlara da cevap veren Serdar Ali Çelikler, Fuat Akdağ'ın ayrılığını doğrularken, "Kırmızı Çizgi'nin kaderi henüz belli değil" yazdı.

Çıkan haberlere göre Rıdvan Dilmen'in yorumculuk yaptığı %100 Futbol'un NTV'de yayın hayatına devam edeceği konuşuluyor. 

Türk Futbolu Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.