comScore

NTV Spor kapanıyor mu? Sina Koloğlu açıkladı!

28 Ocak 2018, Pazar 11:08
NTV Spor kapanıyor mu? Sina Koloğlu açıkladı!

Türkiye'nin önemli spor kanallarından biri olan NTV Spor'un kapanacağı iddiaları bir kez daha gündeme geldi. Sina Koloğlu, NTV Spor'un web tv olarak yayın hayatına devam edebileceğini yazdı.

FutbolArena - NTV Spor'un kapanacağı iddiaları yeniden gündeme geldi. Türkiye'nin önemli spor kanallarından biri olan NTV Spor ile ilgili yazar Sina Koloğlu önemli ifadeler kullandı.

Milliyet'teki yazısında Sina Koloğlu, NTV Spor'un web tv olarak yayın hayatına devam edeceğini belirterek Mehmet Demirkol ve Rıdvan Dilmen'in kanaldan ayrılmayacağını yazdı.


Sina Koloğlu'nun NTV Spor yazısı

 
NTV Spor'un isim hakkı Doğuş Grubu'nda kaldı. Satılan, frekans. NTV'nin ilk zamanlarında, kanalın sporu tek başına güçlüydü. Şimdilerde, “NTV Spor, NTV içinde yaşayacak” diyorlar. Rıdvan Dilmen ve Mehmet Demirkol devam ediyor. ‘Basketbol maçları da olacak. Elimizdeki içerik de aynı şekilde' duyumları aldım. Ayrıca “Spor içeriğini daha da kuvvetlendireceğiz” şeklinde konuşuyorlar. NTV Spor, dijital ortamda web sitesinden yayınlanacak. Sonuçta NTV, spor kanalıydı. Şimdi NTV'nin içinde bir yayın. Acaba, NTV Spor isim hakkını bir gün tekrar alır mı?  
NTV Spor'da uzun süredir işten çıkarılma ve küçülmenin olduğu biliniyor.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)