comScore

FutbolArena TV

N'Sakala: "Takım arkadaşlarıma gitar çalmıyorum çünkü utanıyorum"

20 Ekim 2020, Salı 16:49

Beşiktaş'ta bu sezon başında Alanyaspor'dan transfer edilen Fabrice N'Sakala için bsın toplantısı düzenlendi. İşte N'Sakala'nın açıklamalarından derlediklerimiz.

"BURANIN FERDİ OLMAK ÇOK GÜZEL"
"Buraya gelmek kolay değildi. Türkiye'ye geldiğimden beri büyük bir takımda oynamak için çok çalıştım. Beşiktaş'a gelmem kolay değildi ama çalıştım, başardım. Buranın ferdi olmak çok güzel. Buraya gelmeden önce Sergen Yalçın ile görüştüm. Duygu ve düşüncelerimi kendisiyle paylaştım."

"CANER ERKİN İLE TARZLARIMIZ FARKLI"

"Sezona iyi balayamadık, takımımızda çok fazla yeni oyuncu var. Şampiyonluğa inanıyoruz. Daha çok fazla maçımız var. Kötü başlamış olabiliriz ama geçen sene de benzer bir başlangıç olmuştu ama takım sezonu üçüncü sırada tamamlamıştı. Caner ile kıyaslama konusunu çok duyuyorum ama benim kendime göre bir tarzım var. Farklı tarzlarımız var."

"BEŞİKTAŞ FORMASIYLA GOL ATMAK İSTERİM"

"Geldiğimden beri Beşiktaş'ın büyüklüğünden çok etkilendim. Alanya'da bir arkadaşım Beşiktaş taraftarıydı. Buraya gelmemde onun da etkisi oldu. Benim önceliği elbette savunma yapmak ama Beşiktaş formasıyla en kısa zamanda gol atmak isterim."

"ŞAMPİYON OLURSAK GİTAR ÇALACAĞIM"

"Taraftarlarımız çok fazla mesaj atıyor. Alanya'da böyle değildi. İnsanların içinde gitar çalmaya utanıyorum ama şampiyon olursak stadyumda gitar çalma sözümü yerine getireceğim. Bunun için de çok çalışıp şampiyon olmak için mücadele edeceğim."

"BAŞARININ BİR PARÇASI DA MUTLU OLMAK"

"Aboubakar, Türk müziklerini seviyor, dans da ediyor. Onunla anılarımız var. Başarının bir parçası da mutluluktan geçer. Kötü sonuçlar alıyoruz ama bir sonraki maç için takım arkadaşlarıma destek olmaya çalışıyorum."

"EROL BULUT BANA BASKI YAPMADI"

"Erol Hoca ile iyi bir ilişkimiz var ama o bana hiçbir zaman 'Fenerbahçe'ye gel' diyerek baskı yapmadı. Benim kararıma saygı duydu ve tercihi bana bıraktı. İletişimimiz eskisi gibi olmasa da hala kendisiyle konuşuyoruz."

Beşiktaş Videoları