comScore

Novak Djokovic koronavirüse yakalandı! Yasak dinlememişti

23 Haziran 2020, Salı 16:02
Novak Djokovic koronavirüse yakalandı! Yasak dinlememişti

Teniste dünya 1 numarası olan Novak Djokovic, koronavirüs testinin pozitf olduğunu açıkladı.

FutbolArena - Dünyanın 1 numaralı tenisçisi Novak Djokovic'in korona virüs test sonucu bugün açıklandı. Sırp raket yaptığı açıklamada kendisi ile birlikte eşi Jelena Djokovic'in de test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Djokovic'in oğullarının test sonuçlarının ise negatif olduğu açıklandı.

YASAK DİNLEMEMİŞTİ
Djokovic, İspanya'da koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edilen günlerde yasağı dinlemeyerek antrenman yapmak için tenis kortuna gitmişti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Djokovic, yasağa uymadığı için eleştirilmişti. 

AŞI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs aşısı bulunması halinde de aşıya karşı olduğunu belirten Djokovic, "Kişisel olarak aşıya karşıyım. Birisi tarafından seyahat etmek için aşıya zorlanmak istemiyorum. Eğer aşı zorunlu hale gelirse ne olacak? Bir karar vermek zorunda kalacağım. Bu konuyla ilgili kendi düşüncelerim, bunların o zaman değişip değişmeyeceğini bilmiyorum. Tenis turnuvalarının devam etmesi için aşı yaptırmam istenirse ne yapacağımı bilmiyorum. Şu an büyük bir ikilemdeyim." ifadelerini kullanmıştı.ORGANİZASYON VE PARTİ DÜZENLEMİŞTİ

Djokovic geçtiğimiz günlerde kendi adını taşıyan vakfın düzenlediği Adria Tour Tenis Turnuvası'nda boy göstermiş ve sosyal mesafe kuralı hiçe sayılarak kapalı alanlarda kalabalık halde parti düzenlemişti. Djokovic'in düzenlediği organizasyonlara katılan Bulgar tenisçi Grigor Dimitrov da koronavirüs testinin pozitf olduğunu açıklamıştı.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!