comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ünlü yıldızların şaşırtan derbi totemleri

20 Kasım 2016, Pazar 10:48
Ünlü yıldızların şaşırtan derbi totemleri

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbi öncesi ünlü yıldızların totemleri dikkat çekti. İşte derbi öncesi ünlülerin totemleri.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya gelecek. Kritik derbi saat 20:00'de başlayacak ve Lig TV ekranlarından yayınlanacak. Zorlu maç öncesi ünlü yıldızlar derbiyle ilgili totemlerini açıkladılar.

Hürriyet'in haberine göre; 3-5-2 de sökmüyor artık, 4-4-2 de. Şimdi herkesin taktiği var. Takımı 5-3 kazansın diye, avizedeki beş ampulden ikisini patlatanları da gördük, maç boyu tuvalete gitmemeyi uğur sayanları da. Ünlü isimlere futbol totemlerini soruldu
 

Burcu Esmersoy, Hative Şendil, Alişan ve Şahan Gökbakar gibi ünlülerin derbi totemleri


Burcu Esmersoy: Galatasaraylıyım. Evdeysem izlemediğim maçı kazanıyoruz. Stada gittiysem kaybettiğimiz maç yok. Ama evdeysem ve izliyorsam işimiz çok zor. Ben de açmıyorum. Rakip takım maçlarını izliyorum “Kaybetsinler” diye.
Şahan Gökbakar: Galatasaraylıyım. Deplasman maçlarını yakın arkadaşım Murat'la beraber ve illa onun evinde izlerim. Murat olmadan deplasman olmaz.

Serhat Teoman: Galatasaraylıyım. Penaltı atışlarına bakmam, sesi dinlerim.

Çağla Şikel: Galatasaraylıyım. Galatasaray kalesinde bir tehlike varsa, “Olmaz o iş” derim ve rakip takım o golü mutlaka kaçırır. Ne zaman “Olmaz o iş” demeyi unutuyorum gol yiyoruz.

Bengü: Galatasaraylıyım. Derbileri tüm takımın imzaladığı uğurlu formamla izlerim... Evde izliyorsam yere otururum.

Bige Önal: Galatasaraylıyım. Rakip ceza sahamızagirince parmaklarımı birleştiriyorum.

Hakan Baş: Fenerbahçeliyim. Maç sabahı PlayStation'da mutlaka Fenerbahçe olup o günkü rakibi yenerim. Sonra o skor çıkacakmış gibi totem yaparım.

İDO: Fenerbahçeliyim. Evdeysem maçları izlediğim bir pijamam var. Mutlaka onu giyip izliyorum.

Umut Eker: Fenerbahçeliyim. Erkek kardeşim Uğur'un uğuruna çok inanıyorum. Onsuz izlediğim bütün maçları kaybediyoruz.

Merve Oflaz: Fenerbahçeliyim. Maç başlarken bütün atıştırmalıklarımızı, erzakımızı toplarız. Herkes yerine oturur. İlk yarıya kadar tuvalete gitmek bile yasaktır.

Alişan: Fenerbahçeliyim. Fener ilk golü attığında ne yapıyorsam, maç boyu onu yapıyorum. Bir keresinde maça trafikten yetişemedim. Radyodan dinlemeye başladım. Fenerbahçe gol attı. Eve gitmedim, maç bitene kadar arabayla dolaştım. Maç bittiğinde Edirne'ye 30 km kalmıştı.

Ben Fenerbahçeliyim, nişanlım Burak Galatasaraylı. Biz kazanalım diye etmediğim dua kalmaz. Hatim indiriyorum diyebilirim. Gol pozisyonundaysak ‘fingers crossed' yaparım yani parmaklarımı birleştiririm. Genellikle işe yarar.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!