comScore

FutbolArena TV

N'Koudou'nun Açıklamaları | Beşiktaş'ta Aytemiz Alanyaspor Maçı Hazırlıkları

24 Şubat 2020, Pazartesi 10:49

#Beşiktaş, Süper Lig'in 24'üncü haftasında oynanacak #AytemizAlanyaspor maçının hazrlıklarıını sürdürüyor. FutbolArena TV kameraları Siyah-Beyazlı takımın antrenmanını canlı olark aktarıyor.

Beşiktaşlı futbolcu #NKoudou idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"FUTBOL ÇOK ACIMASIZ"
"Trabzonspor maçında gerçekten takım halinde çok iyi performans ortaya koyduk. Oynarken de keyif aldık ama futbol çok acımasız. 2 gündür neredeyse doğru düzgün uyumadım. Maçı tekrar tekrar izleyerek neleri yapamadığımızı anlamaya çalışıyorum. Neden maçı bitiremediğimizi sorgulamak lazım. Buradan pozitif şeyler çıkarıp Alanyaspor maçına odaklanmamız gerekiyor."

"DAHA İYİ TAKIM SAVUNMASI YAPMALIYIZ"

Maç kazanmak için gol atmalısınız. Aynı zamanda iyi bir takım savunması da yapmalısınız. Her maç gol yediğiniz zaman sürekli rakibi kovalamak zorunda kalıyorsunuz. Bu mental olarak yorucu oluyor. Gol pozisyonlarında daha bitirici olmalıyız ama takım savunması konusunda da daha sağlam kalırsak bu kadar zorluk yaşamayız."

"İLK HEDEFİMİZ ALANYASPOR MAÇI"

"Maç maç ilerlememiz gerekiyor. Çok uzun hedefler koyabilecek pozisyonda değiliz. İlk yapacağımız şey Alanyaspor maçından 3 puan almak. Yarışın içinde kalabilmemiz için mutlaka kazanmamız gerekiyor."

"SERGEN HOCA'NIN VİZYONU ABDULLAH HOCA'YA GÖRE ÇOK FARKLI"

"Takım halinde daha doğru işler yapıyoruz. Sergen Hoca'nın vizyonu Abdullah Hoca'ya göre çok farklı. Sergen Yalçın çok deneyimli ve bu seviyede nelerin yapılması gerektiğini çok iyi biliyor. Kendisi Beşiktaş efsanesi. Onunla çalışmak da çok keyifli. Bu fırsatı kullanıp onun tavsiyelerine kulak vermemiz gerekiyor."

"BEŞİKTAŞ'A SAĞLAYABİLECEĞİM BÜYÜK BİR KATKI VAR"

"Oyun ritmimi yakalamaya başladım. Takıma sağlayabileceğim büyük bir katkı var. Bunun için çok çalışıyorum. Gol ve asist sayılarımı artırırsam zaten bu katkı ortaya çıkacaktır."

Beşiktaş Videoları