comScore

Nihat Özdemir'den Semih Özsoy'a flaş cevap

15 Eylül 2020, Salı 00:04
Nihat Özdemir'den Semih Özsoy'a flaş cevap

TFF Başkanı Nihat Özdemir, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, EkotürkTV'de Serhat Ulueren'ın sorularını yanıtladı. 

"BEIN SPORTS SÖZLEŞMEYİ UZATMAK İSTİYOR"
Önümüzdeki günlerde yayıncı kuruluşla anlaşacağız. Bizim rakamımız belli. Sözleşme şartlarımızın uyulmasına istiyoruz. Onlar da bazı sıkıntılarının olduğunu, gelirlerinde azalma olduğunu, dövizin arttığını ifade ettiler. Şu anda ekonomik olarak görüşmelerimiz devam ediyor. Dediğim gibi önümüzdeki günlerde anlaşacağız. Bizim bir endişemiz yok. Sözleşmemiz beIN Sports ile 5 yıl. beIN Sports, 5 yıldan sonra 2 yıl veya daha fazla uzamasını istiyor. 

"BENİ EN ÇOK SEMİH ÖZSOY'UN SÖZLERİ YARALADI"

"Beni en çok Semih Özsoy'un sözleri beni yaraladı. Çok ağır konuştu. Dava açmıştım zaten. Yavaş yavaş hepsini görecek merak etmesin. Ayrılmasında ise dahilim yok. Kendi etti, kendi buldu. Bugün nerede Semih Özsoy? Yok. Ben buradayım ama."

"YENİ HARCAMA LİMİTLERİ"

21 kulübümüz içinde birkaç kulübümüzün sıkıtıları vardı. Son 2-3 günde harcama limitleri konusunda çok önemli gelirlerini bize getirdiler. Bazı anapara ödemelerini bu yıl olmayacağını gösterdiler. Ona göre yeni limitleri ilan ettik. Bize transferleri ulaştırdılar. Onaylarını verdik. Şu anda harcama limitleri konusunda ilgili arkadaşlarımız görüşmeleri sürüyor. Bütün takımlara gerekli destekleri vererek önlerini açmaya çalışıyoruz. Hiçbir takımın takım harcama limitleri konusunda sıkıntıları kalmadı. Bütün takımları transferlerde harcama yönünden disipline ettik." 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)