comScore

Nihat Doğan'dan gündeme damga vuran Emre Belözoğlu ve Arda Turan sözleri (Nihat Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli?)

30 Mart 2018, Cuma 15:31

Nihat Doğan Survivor Panorama programını izlemeyenler için Nihat Doğan'ın Survivor Panorama ve TV8 Survivor Ekstra programlarındaki Emre Belözoğlu ve Arda Turan sözlerinin ayrıntılarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Nihat Doğan'ın Survivor Panorama programını izleyemeyenler için Nihat Doğan'ın Survivor Panorama programındaki önemli sözlerini sizler için derledik. Nihat Doğan All Star takımında yarıştıktan sonra ilk elenen isim oldu. Adadan elendikten sonra Survivor Panorama programında merak edilen tüm soruları yanıtlayan Nihat Doğan, futbol maçlarını yorumladıktan sonra Arda Turan ve Emre Belözoğlu hakkında da konuştu. 


Nihat Doğan TV8 Survivor Panorama programı (İZLE) 


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de bu sezon All Star takımında ilk elenen kişi olan Nihat Doğan, Survivor Panorama programında merak edilen soruları yanıtlarken All Star ile Gönüllüler takımı arasında oynanan futbol maçının ardından Türk futbolunda çok tartışılan Emre Belözoğlu ve Arda Turan hakkında konuştu.  


Nihat Doğan, Survivor TV8'de yayınlanan Survivor Panorama programında,"Emre Belözoğlu'nun yardım ettiği yüzlerce aile biliyorum. Arda Turan'ın Bayrampaşa'da kaç kişiye yardım ettiğini ben biliyorum." diye konuştu. 
 

Nihat Doğan kimdir?


13 Şubat 1976 senesinde dünyaya gelen Nihat Doğan aslen Muşludur.

Nihat Doğan ilk sanat dünyasına Türk halk müziği parçalarını seslendirerek giriş yapmıştır. 1995 yılında Kırdın Kalbimi adlı parça ile profesyonel müzik kariyerine adım atmış özellikle 2011 yılında katıldığı Survivor yarışması ile popülerliğini artırmıştır. 1976 doğumlu sanatçı Nihat Doğan İstanbul doğumludur.

11 yaşında iken babasını kaybeden Nihat Doğan fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Nihat Doğan Muş‘un ünlü Batıkan aşireti'ndendir.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.