comScore

Nihat Doğan Survivor'dan elendi! İşte Survivor SMS sıralaması!

13 Mart 2018, Salı 00:39

Nihat Doğan Survivor'a veda mı etti? All Star takımında kim elendi? Dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımında eleme adayları arasında Nihat Doğan, Damla Can ve Murat Ceylan arasında adaya veda eden yarışmacı belli oldu. 

FutbolArena - Nihat Doğan Survivor'dan elendi mi? TV8'de yayınlanan Survivor 2018'de bu hafta elenen yarışmacı belli oldu. Nihat Doğan, Damla Can ve Murat Ceylan eleme adayları olmuştu. Nihat Doğan Survivor'dan elendi mi? sorusunun cevabı haberimizin devamında. 


Survivor'da adaya kim veda etti? (Nihat Doğan, Damla, Murat)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de adaya veda eden yarışmacı belli oldu. All Star takımının ilk kez kaybettiği dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayları Nihat Doğan, Murat Ceylan ve Damla Can olmuştu. Bu 3 aday arasında adaya veda isim belli oldu. 

Hatırlanacağı üzere ada konseyinde yapılan oylama sonucunda takım arkadaşları tarafından ismi en fazla yazılan isim Nihat Doğan olmuştu. İkinci eleme adayını belirleyen Turabi ise Damla Can'ın ismini verdi. Son eleme adayı Murat Ceylan'ın adını ise haftanın en iyi performansına sahip yarışmacısı Sema Apak söyledi. 


Nihat Doğan Survivor son dakika haberleri


Survivor'dan elenen yarışmacı belli oldu. SMS oylamaları sonucunda Murat Ceylan, Damla Can ve Nihat Doğan arasında en az oyu alan yarışmacı Nihat Doğan oldu. Kendi sezonunda finalist olan Nihat Doğan, böylelikle All Star sezonunda kendi takımından ilk elenen yarışmacı oldu. Adaya geldiği günden itibaren farklı tarzı ve yorumlarıyla birçok kez gündeme oturan Nihat Doğan, elenmesinin ardından şu sözleri söyledi:

"Survivor'ı çok seviyorum. Bana bu fırsatı verdiğiniz için size ve Acun medya ekibine teşekkür ediyorum. Herkes bu macerayı mutlaka yaşamalı. Burada acı ve tatlı anılarımız oldu. Beni destekleyen, oy gönderen herkese çok teşekkürler. Buraya kadarmış." 

Elde edinen bilgilere göre üç yarışmacı arasında en çok SMS'i alan Damla Can, sonrasında ise Murat Ceylan oldu. En az oyu alan ise Nihat Doğan adaya veda etti. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.