comScore

Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasında Survivor'da kavga! Fragman izle

08 Mart 2018, Perşembe 12:19

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı çıktı. 8 Mart Perşembe akşamı saat 20:00'de TV8'de ekranlara gelecek olan yeni bölümde, izleyenler Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasındaki tartışmaya şahit olacaklar. Survivor 2018 yeni bölüm fragmanını izlemek ve yeni bölüme dair ipuçlarına ulaşmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de heyecan giderek yükseliyor. All Star ile Gönüllüler arasında 8 Mart 2018 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde ekran başındakiler futbol müsabakası izleyecekler. Futbol maçında ise tam anlamıyla sinir harbi yaşandı. Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasında 8 Mart Perşembe akşamı saat 20:00'de TV8'de sert bir tartışma ekranlara yansıyacak. 

Bir Survivor klasiği olan kumda futbol oyununda All Star ile Gönüllüler ödül için mücadele edecekler. Öte yandan kıran kırana geçecek olan bu maçlarda iki takım oyuncuları arasında da gerilim oldukça tırmandı. 
 

Survivor TV8 yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman? 


Survivor 2018'de son olarak Pazartesi günü gerçekleşen ada konseyinin ardından İpek, Emre ve Melih Gönüllüler takımında elenme adaylarıydı. Bu 3 aday arasında adaya veda eden isim Emre olurken, yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Survivor klasiği olan kumda futbol oyunu 8 Mart Perşembe akşamı saat 20:00'de TV8'de ekranlara gelecek. 
 

Nihat Doğan - Hakan Hatipoğlu futbol maçı kavga (İZLE)


Survivor'ın başından bu yana en fazla konuşulan isimlerden Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasında ipler gerildi. Bundan önceki birçok oyunda Nihat Doğan'ın söylemleri ve hareketlerinden rahatsız olan Hakan Hatipoğlu sözlü olarak rakibine tepki göstermişti. İkili arasında birçok oyunda başlayan küçük sürtüşmeler ise futbol maçında tavan yaptı. Kenardan takımını destekleyen Hakan Hatipoğlu'nun sözlerinden rahatsız olan Nihat Doğan, kendisine faul yapıldığını Hakan Hatipoğlu'na söylerek gözünü işaret etti. Hakan ise tam tersi düşüncede olunca rakibinin üzerine doğru yürüyen Nihat Doğan göz çevresini işaret ederek, "Bu ne? Bu ne?" tepki gösterdi. Bu esnada ikili arasında büyük bir tartışma yaşandı. 


Hakan Hatipoğlu kimdir?


Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi.

Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star'da öne çıkan isimlerden biriydi.


Nihat Doğan kimdir?


Nihat Doğan, 13 Şubat 1976'da İstanbul'da doğdu. On bir yaşındayken babasını kaybetti. Ailesinin büyükleri tarafından Muş'a götürülmek istendi fakat gitmek istemediğinden İstanbul'da kaldı. 

Avcılar'daki bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan fakat Almanya'da ikâmet eden bir çiftin önerisiyle Almanya'ya gitti. Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp Türkiye'ye geri döndü. Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başladı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.