comScore

Nihat Doğan Hakan Hatipoğlu Survivor kavgasında şok perde arkası! (İZLE)

09 Mart 2018, Cuma 15:45

Nihat Doğan - Hakan Hatipoğlu kavgası Surivvor futbol maçına damgasını vurdu. 8 Mart Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasında yaşanan tartışmayı izlemek için detaylar haberimizdei.

FutbolArena - Hakan Hatipoğlu - Nihat Doğan kavgasında ne oldu? Survivor futbol maçı All Star ile Gönüller arasında oynanan müsabakalarda 8 Mart Perşembe günü Nihat Doğan - Hakan Hatipoğlu kavgası yaşandı. Nihat Doğan sinirlerine hakim olamayınca Hakan Hatipoğlu'nun üzerine yürüdü ve ikili arasındaki tartışma büyüdü. Nihat Doğan - Hakan Hatipoğlu ve Survivor Futbol maçını izlemek için detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Nihat Hatipoğlu - Hakan Hatipoğlu Survivor kavgası (İZLE)


Survivor 2018'de Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu arasında futbol maçında gergin anlar yaşandı. Sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Hakan Hatipoğlu, kenardan takım arkadaşlarını desteklerken Nihat Doğan rakibi Anıl ile girdiği ikili mücadele arasında sakatlandı. Anıl'ın düşerken ayağı Nihat Doğan'ın göz çevresine geldi. Bu esnada Hakan Hatipoğlu kenardan, "Hiçbir şey yok" deyince sinirlenen Nihat Doğan, Hakan Hatipoğlu'nun üstüne yürüyerek, "Gözüme bak gözüme! Bir şey yok diyorsun. Nasıl bir şey yok! Gözüm çıkıyordu." diye tepki gösterdi. Hakan Hatipoğlu ise Nihat Doğan'ın sert çıkışından sonra sinirlenerek, "Ne diyorsun sen? Burada kurallar var, kameralar var. Kimse faul var demiyor. Ben faul yok dedim zaten." şeklinde yanıt verdi. 


Survivor 8 Mart Perşembe ödül oyununu kim kazandı?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de, 8 Mart Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldiler. All Star takımı özellikle kadınların yüksek performansıyla rakibini 10'a 5 mağlup ederek ödülün sahibi oldu. Ödül oyunu esnasında futbol maçlarında Nihat Doğan Turabi ve Anıl Berk Baki ile Turabi arasında kavga yaşandı. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.