comScore

Galatasaray Galatasaray

Serdar Eder: 'Yeter ki gitsin'

17 Şubat 2015, Salı 15:36
Serdar Eder: 'Yeter ki gitsin'

Galatasaray'da ihracı gündemde olan Nihat Doğan için kulüp sicil kurulu başkanı Serdar Eder, “Üyelik parası dışında İstediği başka bir şey varsa verelim yeterki gitsin” dedi.

FutbolArena Detay - Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından “"Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” diye tweet atan Nihat Doğan'a büyük tepki verildi.
 
Yanlış anlaşıldığını ifade edip, attığı tweeti silse de tepkilere engel olamayan Nihat Doğan, üyesi olduğu Galatasaray'dan da ihraç edilmek üzere. Bu olay üzerine Nihat Doğan, “Bari üyelik paramı verin Filistin'e göndereyim” dedi.
 
“BAŞKA İSTEĞİ VARSA VERELİM GİTSİN”
 
Nihat Doğan'ın üyelik sürecini de anlatan Galatasaray Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder, Radyospor'da “2010 yılında Adnan Polat döneminde üye oldu. 890 kişi başvuruda bulunmuş ve Nihat Doğan kabul edilen 400 üye arasında. Galatasaray'a üyelik ücreti 10 bin TL verdi. Bu parayı geri isteme hakkı yok ama eğer istediği başka bir şey varsa onu da verelim kulüpten gitsin. Bu tip insanlara kulübümüzde yer yok” dedi. 

Haber: Aydın CİNGÖZ

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.