comScore

Neymar'ın yerde kaldığı toplam süre 14 dakika

04 Temmuz 2018, Çarşamba 22:38
Neymar'ın yerde kaldığı toplam süre 14 dakika

Dünya Kupası'nda grup maçlarından bu yana Neymar'ın sakatlığı sebebiyle müsabakaların ne kadar durduğu araştırıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda Brezilya'nın oynadığı maçlarda Neymar'ın sürekli olarak sakatlanarak yerde kalması futbol otoriteleri tarafından ciddi şekilde eleştirildi. Öte yandan Brezilyalı futbolcunun turnuvada oynadığı tüm maçlar boyunca şu ana kadar maçın oynanmadığı anda ne kadar süre boyunca yerde kaldığı araştırıldı. 

Dream Team'in yaptığı tahmine dayalı araştırma kapsamında Neymar'ın yerde kaldığı sürede müsabakaların toplamda 14 dakika durduğu kaydedildi. 
MARADONA'DAN NEYMAR SÖZLERİ

Arjantin'in efsanesi Diego Maradona'dan herkesin konuştuğu Neymar hakkında çarpıcı açıklamalar geldi. Brezilya - Meksika maçı sonrasında sürekli olarak yerde kalması nedeniyle tepki gören Brezilyalı yıldız için Maradona, Marca'ya verdiği röportajda "Neymar artık kararlı olmalıdır." dedi. 

Diego Maradona, Neymar'ın artık kararlı olması gerektiğini söylerken, "Birisi Neymar'a kararlı olması gerektiğini söylemeli. Ya herkesi ağlatır, ya da güldürür. Meksika maçında ona ypaılan faul sonrasında ağlamak istedim. Ancak sonra sahada ne kadar çılgınca koştuğunu görünce gülesim geldi." ifadelerini kullandı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!