comScore

Neymar'ın partisinde yer alan Türk güzel Elif Aksu kimdir?

06 Şubat 2019, Çarşamba 12:29
Neymar'ın partisinde yer alan Türk güzel Elif Aksu kimdir?

Brezilyalı yıldız Neymar geçtiğimiz günlerde 27. yaşını çılgın bir doğum günü partisi ile kutladı. Neymar'ın doğum günü partisinde Brezilyalı yıldız ile el ele görüntülenen Elif Aksu sosyal medyanın gündemine oturdu.

FutbolArena - Fransa'nın PSG takımında forma giyen Brezilyalı süperstar Neymar JR önceki gün bir doğum günü partisi düzenledi. Neymar JR'ın doğum günü partisinde Türk güzel ile el ele görünmesi dikkatleri çekti. Neymar'ın doğum günü partisine katılan Elif Aksu sosyal medyada gündeme oturdu. İnternet kullanıcıları Neymar'ın partisine katılan Türk kim? Elif Aksu kimdir? Elif Aksu Instagram hesabı nedir? gibi aramalar gerçekleştirdi.


Neymar'ın partisindeki Elif Aksu kimdir?


PSG'de forma giyen Brezilyalı yıldız Neymar önceki gün 27. yaşını çılgın bir parti ile kutladı. Sakatlığı nedeni ile 10 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Neymar'ın düzenlediği çılgın parti gündeme oturdu.

Neymar'ın düzenlediği 27. yaş doğum günü partisine katılanlar arasında Türk modelin de olduğu ortaya çıktı. Neymar ile el ele görüntülenen Türk model Elif Aksu sosyal medyanın gündemine oturdu. Neymar'ın partisinde yer alan Elif Aksu kimdir?
Türk model Elif Aksu, Instagram hesabından Neymar ile el ele olduğu bir fotoğraf paylaştı. Elif Aksu'nun bu fotoğrafı sosyal medyada gündeme oturdu. İnternet kullanıcıları Elif Aksu'nun kim olduğuna dair aramalar gerçekleştirmeye başladı.


Elif Aksu kimdir, kaç yaşında?


Neymar JR'ın partisinde ünlü futbolcu ile el ele görüntülenen Elif Aksu, İspanya'nın İbiza şehrinde karıştığı bir kaza ile gündeme gelmişti. İspanya'da Suudi Arabistanlı sevgilisinin kendisine aldığı 500 bin Euro değerinde Ferrari ile kaza yapan Elif Aksu, Türkiye'nin gündemine oturmuştu. 25 yaşında olan Elif Aksu, Avusturya doğumlu. Elif Aksu'nun Instagram'da 100 bin takipçisi bulunuyor. Elif Aksu'nun sosyal medya hesaplarından paylaştığı resimler oldukça büyük beğeni alıyor.


ELİF AKSU INSTAGRAM HESABI FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)