comScore

Barcelona Barcelona

"Neymar özel jet ve oteller zinciniri reddetti"

14 Eylül 2016, Çarşamba 19:57

Neymar'ın menajeri Wagner Riberio Brezilyalı yıldızın PSG'yi reddetmesiyle ilgili olarak önemli açıklamalar yapmaya devam ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Neymar'ın Paris Saint-Germain'den aldığı teklifle ilgili detaylar günden güne netleşiyor. 

Geçtiğimiz günlerde yıldız oyuncunun PSG'den yıllık 40 milyon euro teklif aldığını ancak Barcelona'yı bırakmak istemediğini söyleyen ünlü menajer Wagner Riberio, teklifle ilgili diğer detayları da açıkladı.
Temmuz ayında Barcelona ile yeni sözleşme imzalayan ve 5 sezon daha Barcelona'da oynayacak olan Neymar'ın PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile görüşmesini açıklayan Riberio, Nasser Al-Khelaifi Neymar'a, "PSG'de oynamak için ne istiyorsun? Biz isteyeceğin her şeye sahibiz" demesi üzerine Brezilyalı yıldızın gülerek cevap verdiğini iddia etti.

PSG'nın Neymar'a ve Milli takıma rahatça gidip gelebilmesi için özel bir jet ve vergileri ödenecek bir oteller zinciri ile yılda 40 milyon euro maaş teklif ettiğini açıklayan Riberio, "Buna karşın Neymar kulübünde çok mutlu olduğu için kalmayı tercih etti" dedi.

Barcelona'da yılda 9.5 milyon euro kazanan Neymar bu teklifi kabul etse, dünyanın en çok kazanan futbolcusu olacaktı diyen Riberio, "Ben PSG'e gitmesini isterdim ama babası ve Neymar kalma kararı verdiler" dedi.


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.