comScore

Neymar şikayetçi! "Rakipler çok sert giriyor."

25 Ocak 2018, Perşembe 00:26
Neymar şikayetçi!

PSG'nin yıldız futbolcusu Neymar, Fransa Ligi'nde oynanan futboldan şikayetçi. 

FutbolArena Dış Haberler - PSG'nin rekor ücretle transfer ettiği Neymar, Fransa Ligi'ndeki futboldan rahatsız. Zaman zaman ayrılmak istediği ve yeniden La Liga'ya dönmeyi hedeflediği iddia edilen Brezilyalı yıldız bu kez ligdeki sert futboldan rahatsız. 

PSG'e transfer olduğu günden bu yana birçok konuda gündem olan Neymar'ın bu kez rakiplerin kendisine sürekli olarak sert girmesinden şikayetçi. Fransız basınında RMC Sport'un haberine göre, PSG'e transfer olduğu günden bu yana ligdeki futboldan dert yanan Neymar'ın daha önce Lique 1'in La Liga kadar heyecanlı bir lig olmadığından sitem ettiği ve bu yzüden PSG'e transfer olduğu için pişman olduğu öne sürülmüştü. 
BU KEZ SERT GİRİLMESİNDEN ŞİKAYETÇİ

Neymar'ın ise bu kez Fransa Lig 1 maçlarında rakiplerinin kendisine çok sert girmesinden şikayetçi. Ligdeki sert futboldan veryansın eden Neymar'ın, "Rakipler bana kasıtlı olarak sert müdahalelerde bulunuyor ve hakemler de buna izin veriyor. Bu durumu hakemlere ilettim. Daha dikkatli olmalılar." dediği kaydedildi. 


Neymar PSG'de kaç gol attı?


Neymar bu sezon PSG formasıyla ligde 15 maçta 15 gol attı ve 12 asist yaptı. Şampiyonlar Ligi'nde ise 6 maçta 6 gol atıp, 4 asist kaydeden Brezilyalı yıldız toplamda 24 gol, 16 asistlik performans sergiledi. 

Fransa Lig 1 Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)