comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Nevzat Aydın'dan transfer müjdesi

11 Ekim 2016, Salı 12:32
Nevzat Aydın'dan transfer müjdesi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, devre arasında takıma takviye yapacaklarını açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor'da peş peşe alınan kötü sonuçların ardından devre arasında transfer yapılmasına karar verildi. Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, "Devre arası transferler olacak. Bunu da transfer dönemi yaklaştığında daha net ortaya koyacağız" dedi.

"DEVRE ARASINDA TRANSFER OLACAK"
DHA'na konuşan Nevzat Aydın'ın açıklamaları şu şekilde:

"İnşallah bu hafta ve önümüzdeki haftalarda toparlayacağız. İlk 6 haftaya bakarak hem takım hakkında yorum yapmak, hem de bu sene ligde nerede olacağını söylemek için çok erken. Yıkmak kolay. Transferlere, teknik direktör Ersun Yanal'a, yönetime laf etmek işin kolay kısmı. Trabzonspor'un bu yıkım süreçlerinden ne kadar kötü bir şekilde etkilendiğini defalarca gördük. Umarım defalarca gördüğümüz hataları hem taraftar, hem yönetim, hem de futbolcular olarak tekrarlamamalıyız.

Trabzonspor çok kötü bir dönemden çıktı. Ekonomik, itibar ve daha birçok anlamda Trabzonspor'un şu anda ne kadar iyi yönetildiği yönünde herhalde herkes hemfikirdir. Saha içinde de istenilen sonuçlar gelecek. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha yukarılara doğru çıkacağız. Devre arası transferler olacak. Bunu da transfer dönemi yaklaştığında daha net ortaya koyacağız. Sezon başında bizim eksik olduğunu düşündüğümüz bölgelerle şu anda ihtiyaç gördüğümüz bölgeler aynı değil. Bundan 10 hafta sonra büyük ihtimalle Ersun hocamızın da daha farklı düşünceleri olacak."

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.