comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Nevzat Aydın ile Mehmet Ayan twitter'da tartıştı

04 Şubat 2017, Cumartesi 14:34
Nevzat Aydın ile Mehmet Ayan twitter'da tartıştı

Trabzonspor'un yöneticilerinden Nevzat Aydın ile gazeteci Mehmet Ayan arasında twitter'da yaşanan tartışma dikkat çekti.

FutbolArena - Trabzonspor'un eski başkan yardımcısı Nevzat Aydın ile Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan arasında sosyal medyada tartışma yaşandı.

Mehmet Ayan, Nevzat Aydın'ın Mehmet Ekici ile ilgili söylediği, "Trabzonspor için 2 milyon Euro çok da önemli bir para değil. Önemli olan duruşumuzu korumak." şeklindeki açıklamasını sayfasından paylaşarak, "8 milyon lirayı mı küçümsüyor Nevzat? Hem matematik, hem ticaret, hem futbol bilir diye tahmin ederim ama.." notunu düşünce gerginlik yaşandı.
"ADAM GİBİ ARKASINDA DUR"

Nevzat Aydın bu yoruma, "sen de mi seferber oldun Mehmet? Ahlak da gayet iyi bilirim." şeklinde yanıt verdi. Mehmet Ayan ise ilk 3ünü bildiğinden eminim. Kimsenin seferberlik kagıdını falan da almam. Niye seferber olayım?" dedi. Bu tweete yanıt olarak, "sen mi ben mi daha ahlaklı bizi tanıyanlar karar verecektir." ifadesini kullanan Nevzat Aydın, "terbiyeni takın. Ben sana ahlaksız mı dedim. Seni övdüğüm twitten 'seferberlik' çıkarıyorsun!" şeklinde karşılık aldı. 

İkili arasındaki tartışma devam ederken Nevzat Aydın'ın, "ilk üçünü iyi bildiğinden eminim' diyerek bana ahlaksız diyorsun. Oku tekrar yazdığını." şeklindeki tweetine Mehmet Ayan, "benim seni övdüğüm ilk twitin sonrası bana 'maşa' diyosun. Önce sen yazdığına bak" diyerek yanıt verdi. Nevzat Aydın son paylaşımında ise "demek ki demişsin. Adam gibi arkasında dur 'ahlaksız' lafının." ifadelerini kullandı.

İşte o yazışmalar:


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)