comScore

Galatasaray Galatasaray

Neven Subotic, Galatasaray'a transfer olacak mı?

25 Ekim 2016, Salı 14:30
Neven Subotic, Galatasaray'a transfer olacak mı?

Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Neven Subotic için Almanya'da yaşayan gazeteci Fatih Demireli değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - Galatasaray'ın devre arasında savunma hattına takviye yapmak istediği ve bu doğrultuda Borussia Dortmund forması giyen Neven Subotic ile ilgilendiği öne sürüldü. Alman basınını yakından takip eden gazeteci Fatih Demireli, konuyla ilgili son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı.

"TRANSFER OLMAK İSTERSE TÜRKİYE'YE GELEBİLİR"
Neven Subotic'in Dortmund'da kadroda düşünülmediğini ve sezon sonunda büyük igtimalle yolların ayrılacağını ifade eden Fatih Demireli, "Dortmund sezon başında da Subotic'e gelen teklifleri değerlendirmişti. Fakat Subotic bu konuda çekimser kaldı. İngiltere'ye transferi sağlık kontrolüne takılmıştı. Nuri Şahin gibi o da fazla forma şansı bulamıyor. Tuchel tarafından kadroda düşünülmüyor. Sezon sonunda transfer olma ihtimali çok yüksek. Fakat kafasında futbolu bitirmiş gibi. Daha çok sosyal projelere yönelmiş durumda. Afrika'da insanların su ihtiyacı için yatırımlar yapıyor. Fakat transfer olmak isterse Türkiye'ye gelme ihtimali çok yüksek" ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)