comScore

Nevbahar Demirağ Koç kimdir? Nevbahar Demirağ Koç aslen nereli, ne iş yapar? (Ali Koç'un eşi kim?)

04 Haziran 2018, Pazartesi 07:58
Nevbahar Demirağ Koç kimdir? Nevbahar Demirağ Koç aslen nereli, ne iş yapar? (Ali Koç'un eşi kim?)

Fenerbahçe yeni başaknı Ali Koç'un hayatına dair birçok konuyu merak eden sarı lacivertli taraftarlar Alİ Koç'un eşi Nevbahar Demirağ Koç'a dair de birçok soruya yanıt aradı. Peki Nevbahar Demirağ Koç kimdir? Nevbahar Demirağ Koç kaç yaşında? Nevbahar Demirağ Koç nereli? Nevbahar Demirağ Koç ne iş yapar? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde. 

Fenerbahçe'de yeni başkan Ali Koç oldu. Ali Koç'un yeni başkan seçilmesinin ardından Fenerbahçe taraftarları Ali Koç'un hayatına dair birçok detayı merak ederken, yine merak edilen konular arasında Ali Koç'un aliesi ve eşi de yer alıyor. Peki Ali Koç kimdir? Ali Koç'un eşi kimdir? Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ Koç kimdir? Nevbahar Demirağ Koç'a dair bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. Ali Koç'un seçim boyunca her daim destekçisi olan Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ Koç'u merak edenler internet ve sosyal medya platformlarında Nevbahar Demirağ Koç kimdir? Nevbahar Demirağ Koç nereli? Nevbahar Demirağ Koç kaç yaşında? Nevbahar Demirağ Koç nereli? Nevbahar Demirağ Koç'un hayatını merak etmeye başladı. İşte Nevbahar Demirağ Koç hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntılar. 
 

Nevbahar Demirağ Koç kimdir?


Fenerbahçe yeni başkanı Ali Koç ile 2005 yılında hayatını birleştiren Nevbahar Demirağ Koç'ın  annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film'in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ Koç ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika'da yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye'ye dönmeyip, Los Angeles'ta yaşamına devam etti. Nevbahar Demirağ Koç aynı zamanda şarkıcı Melike Demirağ'ın da kardeşidir. Seçim süresi boyunca eşi Ali Koç'un her daim destekçisi olan Nevbahar Demirağ Koç, çocuklarıyla birlikte kongre günlerinde de Nevbahar Demirağ Koç olarak Ali Koç'un yanında oldu. 

Nevbahar Demirağ Koç kimdir? araması yapanlar diğer tarafta Nevbahar Demirağ Koç'un hayatını merak ederken, Nevbahar Demirağ Koç'a dair diğer ayrıntılar ise şu şekilde: Nevbahar Demirağ Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Nevbahar Demirağ Koç özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)