comScore

Nefise Karatay'ı gören gazeteciler inanamadı! O an

22 Kasım 2017, Çarşamba 12:21
Nefise Karatay'ı gören gazeteciler inanamadı! O an

Ünlü oyuncu ve eski manken Nefise Karatay bir mağaza çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle kısa süre sohbet eden Karatay'ın parmağındaki yüzük de dikkat çekti. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu ve eski manken Nefise Karatay geçtiğimiz günlerde bir mağazada alışveriş çıkışında görüntülendi. Bu esnada gazetecilerle karşılaşan Nefise Karatay, magazin muhabirleriyle kısa süre sohbet etti. Makyajsız olmasına rağmen son derece güzel ve alımlı görünen Karatay, gelen iltifatlara teşekkür etti. 


Nefise Karatay şu an ne yapıyor?


Öte yandan Nefise Karatay ile gazeteciler arasında gerçekleşen sohbet esnasında ilginç bir an da yaşandı. Parmağındaki tek ve beş taş yüzükler dikkati çeken Nefise Karatay, muhabirlerin görüntü aldığını fark edince elini saklayarak, “Arkadaşlar yapmayın, ben sevmiyorum utanıyorum“ diyerek çareyi elini saklamakta buldu. Bu arada televizyon dünyasında yeniden dizi veya filmlerle karşımıza çıkıp çıkmayacağı merak edilen ünlü oyuncu bu sorulara, "Çok teklif alıyorum, bu doğru ama şu an kesin net bir şey yok." cevabını verdi." 

41 yaşındaki oyuncu, eski manken ve sunucu olan Nefise Karatay, makyajsız olmasına rağmen son derece özgüvenli bir şekilde gazetecilerin karşısına çıkarak gelen soruları içtenlikle yanıtladı. Özellikle makyajsız olmasına rağmen güzelliğiyle büyüleyen eski oyuncu, gazetecilerin "Makyajsız halinizle sizi görüyoruz ama çok güzelsiniz. Bunu neye borçlusunuz?" sorusuna ise teşekkür ederek yanıt verdi. 
 

Nefise Karatay kimdir?


Nefise Karatay, 26 Nisan 1976 tarihinde Almanya'da doğdu. Babasının adı Orhan Karatay'dır. Aslen İstanbul'lu olan babası Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne bağlı Zeytinli Köyüne yerleşmiştir.
1997 yılında Number One TV'de kendi hazırladığı bir müzik programı sundu.1997 yılında İnterstar'ın düzenlediği yarışmada Türkiye Güzeli seçildi. Ardından profesyonel mankenlik kariyerine başladı.
Nefise Karatay, 2009 yılının Ekim ayından sonraCNN TÜRK'te "Afiş" programını sundu. 2009 yılında "M.A.T." adlı dizide Ceyda Eren karakterini canlandırırken Demir Karahan, Emin And, İbrahim Çelikkol, Hakan Ka, Kamil Güler ile birlikte rol aldı.

Nefise Karatay, 15 temmuz 2012 tarihinde işadamı Yusuf Day ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.

2015 yılında yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Gürkan Uygun,Nefise Karatay, Ali Sürmeli, Berk Hakman, Yağmur Tanrısevsin ve Hakan Boyav'ın paylaştıkları "Baba" adlı dizide oynadı. Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)