comScore

Nefes Nefese son bölüm full tek parça İZLE (15 Ağustos 2018 Çarşamba) - Nefes Nefese 3. bölüm 14 Ağustos İZLE

16 Ağustos 2018, Perşembe 13:41
Nefes Nefese son bölüm full tek parça İZLE (15 Ağustos 2018 Çarşamba) - Nefes Nefese 3. bölüm 14 Ağustos İZLE

Star TV'de ekranlara gelen Nefes Nefese dizisinin 3. bölümü yayınlandı. Nefes Nefese dizisi son bölüm olan Nefes Nefese dizisi 3. bölüm özeti ve Nefes Nefese dizisi son bölüm olan Nefes Nefese dizisi 3. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizilerinden Nefes Nefese dizisi 3. bölümlüyle yayınlandı. Nefes Nefese dizisinin son bölümü olan Nefes Nefese dizisinin 3. bölümünü izlemeyenler için Nefes Nefese son bölüm özetini haebrimizde derledik. Yayınlandığı günden itibaren oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyenleri ekranlara kitleyen Nefes Nefese dizisinin son bölümü olan Nefes Nefese 3. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Nefes Nefese 3. bölüm özeti (Nefes Nefese son bölümünde ne oldu? 15 Ağustos 2018 Perşembe)


Yusuf, Rüya'yı yakalayıp takasa götürebilecek mi? Rüya'ya (Melisa Şenolsun) karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u (Şükrü Özyıldız) evde kötü bir sürpriz beklemektedir: Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açmış ve evden kaçmıştır. Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır. Bu arada Rüya Suriye'deki Boran'a (NikXhelilaj) ulaşmış, annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için sözleşmiştir. Rüya ve Yusuf arasında zamana karşı bir yarış başlar: Yusuf Rüya Suriye'ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir. Rüya'nın hapis tutulduğu odaya gelip anahtarı kapının üzerinde bulan Alacanların evinde herkes birbirine aynı soruyu sorar: Anahtarı Rüya'ya kim verdi? Alacan ailesi evdeki haini ararken, apar topar Antakya'ya gelen Atmaca (Uğur Yücel) ise zümrütü alan ikinci kızın, Antakya'da olduğunu bilmediği kendi kızı Rüya'nın peşindedir.

KÜNYE
Yapım Şirketi: TMC
Yapımcı: Erol Avcı 
Senaryo: Selin Tunç
Yönetmen: Uğur Yücel - Aydın Bulut

NEFES NEFESE OYUNCU KADROSU
Uğur Yücel
Şükrü Özyıldız
Melisa Şenolsun
Gülçin Santırcıoğlu
Şebnem Hassanisoughi
Zeyno Eracar
Macit Sonkan
Ezgi Şenler
Caner Şahin
Nik Xhelilaj
Deniz Hamzaoğlu
Hülya Duyar
Sezer Avcı


 


Nefes Nefese 3. bölüm Star TV 


Nefes Nefese dizisinin 3. bölümünün yayınlanmasının ardından Nefes Nefese son bölüm olan Nefes Nefese dizisinin 3. bölümünü izleyemeyenler için Nefes Nefese dizisi son bölüm olan Nefes Nefese 3. bölüm özetini haberimizde derledik. Nefes Nefese dizisinin son bölüm olan Nefes Nefese dizisinin 3. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Nefes Nefese son bölüm izle, Nefes Nefese son bölüm tek parça izle, Nefes Nefese son bölüm full izle, Nefes Nefese son bölüm youtube izle, Nefes Nefese son bölüm Star TV izle, Nefes Nefese son bölüm full tek parça izle, Nefes Nefese 3. bölüm 15 Ağustos izle gibi aramalar yapmaya başladı. Başrollerini Uğur Yüce, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Gülçin Santırcıoğlu ve Şebnem Hassanisgoughi'nin paylaştığı Nefes Nefese dizisi 3. bölümünü aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"