comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Necip Uysal ve Tolga Zengin Beyaz Show'da - Beşiktaş Haberleri

21 Mayıs 2016, Cumartesi 01:18
Necip Uysal ve Tolga Zengin Beyaz Show'da - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ta kaleci Tolga Zengin ve Necip Uysal, Beyaz Show'a katıldı. Necip'in gelen bir soruya verdiği kontra cevap geceye damga vuran diyaloglardan biri oldu. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcular Tolga Zengin ve Necip Uysal, 20 Mayıs 2016 Cuma günü yayınlanan Beyaz Show'a katıldı. 


Necip Uysal ve Tolga Zengin Beyaz Show'da


Şampiyon Beşiktaş'ın önemli oyuncularından Tolga Zengin ve Necip Uysal, Beyaz Show'da merak edilen soruları yanıtladı. Necip'in "Maçlardan önce ne tür müzik dinlersin?" sorusuna verdiği cevap ise geceye damga vurdu. Necip, "Ben maçlardan önce müzik dinlemem hep dua ederim. Diğer arkadaşlar hareketli müzik dinler" yanıtını verdi. 

Tolga Zengin ise benzer soruyu "Her maç öncesi abdest alırım, hiç abdestsiz maça çıkmam" diye yanıtladı. 


Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup'tan Beyaz Show'a mesaj


Milli takımın İngiltere ile oynayacağı hazırlık maçı için İngiltere'ye giden kafilede yer alan Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup, cep telefonlarından çektikleri videoda Beyazıt Öztürk'e mesaj yolladılar. Olcay, "Beyaz abi sana da geçmiş olsun. Bu sene şampiyon biz olduk. Siz artık seneye şansınızı bir kez daha dinleyin" şeklinde konuşurken, Oğuzhan'la birlikte Necip Uysal, Metin Tekin ve diğer konuklara selam söylediler. 
 

20 Mayıs 2016 Cuma Beyaz Show'un konukları kim? 


Beyaz Show'a bu hafta Beşiktaşlı futbolcular Tolga Zengin ve Necip Uysal dışında yine siyah beyazlıların efsane futbolcularından sarı fırtına Metin Tekin yer aldı. Ayrıca Rafet El Roman ve oyuncu Şebnem Hassanisoughi de diğer konuklardı

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!