comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Önder Özen'den Fenerbahçe'ye Mourinho iddiası

31 Ekim 2016, Pazartesi 09:06
Önder Özen'den Fenerbahçe'ye Mourinho iddiası

Yorumcu Önder Özen, Mourinho'nun Fenerbahçe'ye gelebileceğini söyledi.

FutbolArena – Geçen sezon Göztepe'yi çalıştıran ve sonrasında tekrar televizyon yorumculuğuna dönen Önder Özen bugünlerde Tivibu Spor kanalında yorumlarını izleyenlerle paylaşıyor.

Başarılı yorumcu, dün Fenerbahçe'nin Karabükspor'u 5-0 yendiği karşılaşmanın ardından ilgi çekici bazı açıklamalarda bulundu. Programın sunucusu Özgür Buzbaş, Manchester United-Fenerbahçe maçı öncesinde yapılan röportajda Mourinho'nun takım kadrolarına bakıp Mehmet Topal, Josef, Neustadter gibi isimleri görüp Fenerbahçe'nin defansif kadroyla çıktığını söylediğini, Fenerbahçe'yi tanıdığını ifade etti. Önder Özen bu sözlere karşılık: "Fenerbahçe'yi de çok iyi tanır. Fenerbahçe ile çok ilgili olduğunu biliyorum." yanıtını verdi. Özgür Buzbaş'ın: "Bir gün Fenerbahçe'ye teknik direktör olabilir diyorsunuz" sözüne ise Önder Özen: "İsteyeceğini sanıyorum çünkü soruyor Fenerbahçe'yi. Bir gün gelebilir, yolu düşebilir Türkiye'ye." cevabını verdi.

Bu sezon başında Manchester United'ın başına geçen Jose Mourinho'nun İngiliz kulübüyle sözleşmesi 30 Haziran 2019'da sona eriyor.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.