comScore

Galatasaray Galatasaray

Önder Özen: ''Igor Tudor, Süper Lig'in en yeteneklisi''

14 Şubat 2017, Salı 15:52
Önder Özen: ''Igor Tudor, Süper Lig'in en yeteneklisi''

Teknik Direktörlük ve yorumculuk yapan Önder Özen, Tivibu TV'de katıldığı bir programda Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı İgor Tudor hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

 

FutbolArena - Teknik Direktörlük ve yorumculuk yapan Önder Özen, Tivibu TV'de katıldığı bir programda Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı İgor Tudor hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

Önder Özen, İgor Tudor'un Süper Lig'de Abdullah Avcı ile birlikte en yetenekli 2 teknik direktörden biri olduğunu dile getirdi.

Önder Özen'in İgor Tudor hakkında kullandığı ifadeler;

''İgor Tudor Galatasaray'ı uygun olan bir anlayış ile oynatabilir kendi içerisindeki kazanma arzunuda sadece oyuncusuna değil Galatasaray camiasına, taraftarlarına, medyasına geçirebilecek kadar mesajları pozitif olan bir teknik adam.

İgor Tudor'un özgüveni çok yüksek, yaparım ederim sözleri sadece lafta değil yaptıkları ile ortaya koyuyor. İgor Tudor Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kulüplerin imkanlarını eline aldığı zaman çok daha başarılı olabilecek bir teknik adam. İgor Tudor elit teknik direktörler sınıfına girebilir. Hiç çekinmeden söylüyorum: Igor Tudor ve Abdullah Avcı, Süper Lig'in en yetenekli antrenörleridir''


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)