comScore

Naz Mila'nın çikolata videosu İZLE - Naz Mika'nın muz videosu İZLE (Naz Mila kimdir? Naz Mila kaç yaşında, nereli?)

04 Temmuz 2018, Çarşamba 15:13
Naz Mila'nın çikolata videosu İZLE - Naz Mika'nın muz videosu İZLE (Naz Mila kimdir? Naz Mila kaç yaşında, nereli?)

Çeşitli markalara ait ürünleri tanıtarak sosyal medya hesabını kazanç kapısı haline getiren gelin adayı, Naz Mila yaptığı son hareketle şaşkına çevirdi. Naz Mila'nın çikolata banyosu videosu ve Naz Mila'nın çikolatalı muzlu video paylaşımı sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. Naz Mila'nın çikolata video banyosu ve Naz Mila'nın muz videosunu izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - İzdivaç programına katılan Naz Mila'nın çikolata banyosu videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Naz Milan'ın çikolata banyosu görüntüleri internette yayınlandıktan sonra herkes Naz Mila'nın çikolata banyosu videosunu aramaya başladı. Peki Naz Mila kimdir? Naz Mila kaç yaşında? Naz Mila nereli? Naz Mila'nın çikolata banyosu videosunu sansürsüz izlemek isteyenler için detayları Naz Mila hakkında hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Naz Mila çikolata videosu İZLE


Naz Mila'nın çikolata yediği videosunu izlemek isteyenler için detaylar haberimizde. Hatırlanacağı üzere Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında şöhreti yakalayan Naz Mila son olarak çikolata banyosu adı altında çikolaya yerken bir video paylaştı ve Naz Mila'nın çikolata yediği videoyu izle şeklinde internet ortamında arama yapılmaya başlandı. Çeşitli markalara ait ürünleri tanıtarak sosyal medya hesabını kazanç kapısı haline getiren gelin adayı, yaptığı son hareketle şaşkına çevirdi. Çikolata yediği videoyu Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Mila'yı görenler 'Kendisini unutturmamaya çalışıyor' yorumlarında bulundu.


 

Naz Mila kimdir?


Zuhal Topal'ın sunduğu Evleneceksen gel isimli izdivaç programında gelin adayı olarak tanınan Naz Mila aslen Azerbaycan'lıdır. Yarışma ve sonrasında sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren Naz Mila bir dönem Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmiştir. Daha önce bir kez evlenen Naz Mila'nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı vardır. 1991 yılında dünyaya gelen Naz Mila'nın burcu Koç‘tur.
 

Zuhal Topal kimdir?


Zuhal Topal kimdir, Zuhal Topal, 23 Eylül 1976tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul 1. sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek attı. Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Fakat tercihini tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı. 1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı. 1997 yılında konservatuarın son sınıfında iken "Sevda Kondu" adlı dizide Erdal Özyağcılar'ın kızı rolünde oynadı. Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı. Zuhal Topal, 2003 yılında başrollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan'ın oynadığı Sihirli Annemdizisinde Suzan karakteri ile tanındı. 2004 yılında Halide Edip Adıvar'ın kitabından uyarlanan Yol Palas Cinayeti filminde Sacide karakterini canlandırdı.
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"