comScore

Narcos 4. sezon ne zaman? Narcos 4. sezon ne zaman başlayacak? Narcos 4. sezon fragmanı (Narcos 4. sezon İZLE)

04 Ekim 2018, Perşembe 08:58
Narcos 4. sezon ne zaman? Narcos 4. sezon ne zaman başlayacak? Narcos 4. sezon fragmanı (Narcos 4. sezon İZLE)

Narcos ne zaman yayınlanacak? Narcos 4. sezon tarihi belli oldu mu? Narcos 4. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı haberimizde.

Narcos 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Narcos 4. sezon yayınlanacak mı? Narcos 4. sezon fragmanı yayınlandı mı? Narcos 4. sezon tarihi belli oldu mu? Dünyada ve ülkemizde oldukça popüler olan Narcos dizisinin 4. sezonu izleyiciler tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.


Narcos 4. sezon ne zaman? Narcos 4. sezon izle


Netflix platformu üzerinden yayınlanan ve ülkemizde de milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan Kolombiya uyuşturucu mafya dizisi Narcos'un 4. sezonu büyük bir merak ile bekleniyor. Netflix kısa süre önce Narcos 4. sezon fragmanını yayınlamış ve 4. sezon müjdesini vermişti. Narcos 4. sezon ne zaman başlayacak? Narcos 4. sezon yayınlanacak mı? 

İlk 3 sezonda uyuşturucu karteli Pablo Escobar'ın hayatını anlatan Narcos dizisi, Pablo Escobar'ın ölümü ile birlikte yeni uyuşturucu kartellerini konu edinmeye başladı. Narcos 4. sezonu ise izleyicileri tarafından büyük bir merak ile bekliyor. 
Narcos dizisi yayıncı kuruluşu Netflix kısa süre önce 4. sezon framanını yayınladığı Narcos dizisinin 2018 yılı sonlarına doğru yayınlanmaya başlayacağını açıklamıştı.


NARCOS DİZİSİ 4. SEZON TANIDIM FRAGMANI İZLEPablo Escobar kimdir? Pablo Escobar'ın hayatı


Kolombiya'da bir dönem kokain çete liderliği üstelenen ülkede yıllar boyu kan dönek Pablo Escobar'ın geçmiş dönemde oturduğu ev Kolombiya hükümeti tarafından yıkılmak isteniyor. Uzun yıllar ABD tarafından kaçakçılık suçundan aranan ve daha sonra Kolombiya ve ABD ajanları tarafından yakalanarak öldürülen Pablo Escobar'ın evi yıkılarak geçmiş dönemde kendi çetesi tarafından kurban edilen isimlerin anısına park yapılmak isteniyor.Ülkemizde Narcos dizisi ile nam salan Pablo Escobar yıllar boyu özellikle ABD ajanlarından kaçarak yaşamıştı. Escobar bir dönem Kolombiya hükümeti ile anlaşarak kendi inşaa ettirdiği cezaevine girmiş daha sonra anlaşmanın bozulması üzerine cezaevinden kaçarak uzun süre kaçak hayat sürdürmüştü.

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.