comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Napoli'nin yıldızı Mertens'ten Beşiktaş itirafı

20 Ekim 2016, Perşembe 15:32
Napoli'nin yıldızı Mertens'ten Beşiktaş itirafı

Beşiktaş maçında 1 gol atan Napoli'nin yıldızı Mertens, aldıkları mağlubiyetin son derece acı verici olduğunu itiraf etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'a 3-2 mağlup olan Napoli'de bu ağır yenilginin travması sürüyor. 

Beşiktaş maçında 1 gol atan Mertens, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada son derece üzgün olduklarını ifade ederken, bu şekilde kaybetmenin acı verici olduğunu belirtti. 
"BÖYLE KAYBETMEK ACI VERİCİ."

Napoli'nin yıldızı Mertens maç sonunda, "Çok kötü kaybettik. İyi oynadık ve maçın hakimi bizdik. Bu şekilde kaybetmek acı veriyor. Kötü bir şansımız vardı. Beşiktaş 3 kez geldi, 3'ünde de golü buldu. Roma'ya da bu şekilde mağlup olmuştuk. Ben fiziksel veya zihinsel bir sorunum olduğunu düşünmüyorum. Beşiktaş karşısında kötü bir şansımız vardı. Tek eksiğimiz şanstı." ifadelerini kullandı. 

MILIK'IN OLMAYIŞI TAKIMI ETKİLEDİ Mİ?

Mertens, golcü oyuncu Milik'in yokluğunun takım üzerinde etkili olup olmadığı yönündeki bir soruya ise, "Bence etkilemedi. Çünkü pozisyonlar bulduk. Skor üretmek, kazanmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Üst seviyede bir futbol oynadık fakat olmadı. Hem şanssızdık, hem de girdiğimiz fırsatları değerlendiremedik. Yakaladığımız fırsatları değerlendirseydik böyle olmazdı." dedi. 

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.