comScore

Napoli Napoli

Napoli Başkanı De Laurentiis çıldırdı! Eljif Elmas'a maaş cezası

17 Kasım 2019, Pazar 16:27
Napoli Başkanı De Laurentiis çıldırdı! Eljif Elmas'a maaş cezası

Napoli'de Eljif Elmas olayı büyüyor. Kulüp başkanı Aurelio De Laurentiis disiplinsizlikleri önlemek için maaş cezasını araştırıyor.

FutbolArena Dış Haberler - Eljif Elmas'ın kulüpten izin almadan röportaj vermesi Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis'in sabrını taşırdı. Disiplinsizlikten rahatsız olan De Laurentiis, futbolcuların maaşında %50'ye varan kesintiler yapabilmek için kulüp avukatlarıyla görüşüyor.
 

Napoli Eljif Elmas'a ne ceza verecek?


İtalya basınından Tuttosport'un haberine göre Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis adeta çıldırdı. Disiplinsiz futbolcularını cezalandırmak için harekete geçen kulüp başkanı, futbolcularının maaşlarında hukuki indirimler yapmak istiyor.

MAAŞLARDA %50'YE VARAN İNDİRİMLER
Eljif Elmas'ın izinsiz röportaj vermesinin kulüpteki disiplinsizlik konusunda son damla olduğu belirtilirken, Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis maaş cezasında kararlı görünüyor. Bir oyuncunun maaşından ne kadar kesinti yapılabileceğini araştıran Laurentiis, %50'ye veren cezalar uygulamak için kulüp avukatlarıyla görüşüyor.

Kulübün itibarının zedelendiğini düşünen Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis ile kulüp futbolcuları arasında hukuki savaşlar yaşanması an meselesi haline geldi. Öte yandan Napoli taraftarları ise yönetimin tavrına tepki gösteriyor.
 

Napoli taraftarından Eljif Elmas tepkisi


Napoli Basın Sözcüsü Lambordo, Elif Elmas'ın kulübün yetki ve izni dahi olmadan İtalyan basınına röportaj verdiğini açıklarken, Makedon futbolcunun para cezası alabileceği gündemde. Ancak Napoli taraftarları, bu kararın kulübün resmi sosyal medya hesabından açıklanmasına sert tepki gösterdi. 

Son dönemde Napoli yönetimine tepki olan taraftarlar, kulübün Elif Elmas hakkındaki kararını da resmi sayfadan açıklanmasına öfke kustu

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)