comScore

Napoli Napoli

Monaco'dan teknik direktör Maurizio Sarri'ye dev teklif

05 Nisan 2018, Perşembe 23:38
Monaco'dan teknik direktör Maurizio Sarri'ye dev teklif

Napoli Teknik Direktörü Maurizio Sarri'yi cezbetmek isteyen Monaco, reddedilmesi güç bir teklifle gelecek. Ancak İtalyan kulübünün karşı hamlesi hazır.

FutbolArena - İtalyan basınından Corriere dello Sport'un haberine göre Fransa Ligue 1 ekibi Monaco, Napoli Teknik Direktörü Maurizio Sarri'ye yılda 6 milyon avro maaşlı bir sözleşme teklif etmeye hazır.
 

Maurizio Sarri, Napoli'den ayrılacak mı?


Chelsea, Arsenal ve Paris Saint-Germain dahil olmak üzere çok sayıda kulübün teknik direktör adayı olan Maurizio Sarri, yaz döneminde Napoli'den ayrılabilir.

Monaco, güçlü rakipleri arasında fark yaratmak için başarılı teknik direktöre yıllık 6 milyon Euro teklif edecek. Maurizio Sarri eğet tek taraflı ayrılmak isterse Napoli'ye de 8 milyon avro tazminat ödemek zorunda kalacak.
 

Maurizio Sarri'nin Napoli maaşı


Haberde Sarri'nin Napoli'de kalmaya niyetli olduğu ifade edilirken, İtalyan kulübü Avrupa'nın gözdesi haline gelen hocasına yeni sözleşme teklif edecek. Taraflar arasında 2021 sezon sonuna kadar yeni bir anlaşma yapılacağı öne sürülürken, yeni maaşının ise 2 katına çıkacağı ve 6 milyon Euro'ya ulaşacağı belirtiliyor.
Son dakika İtalya Serie A Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"