comScore

Napoli Napoli

Eljif Elmas kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

08 Eylül 2019, Pazar 16:25
Eljif Elmas kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Kuzey Makendonya Milli Takımı idmanında sağ ayak bileğine kötü bir darbe alan Eljif Elmas, kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

FutbolArena - Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin İtalya Serie A ekibi Napoli'ye sattığı Eljif Elmas, Kuzey Makendonya Milli Takımı idmanında sakatlandı. Durumunun ciddi olmasından endişe edilen Eljif Elmas, kırık şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı.
 

Eljif Elmas sakatlandı mı?


Football Italia'nın son dakika haberine göre Napoli, Eljif Elmas'tan gelen kötü haberin ardından endişeli bekleyişe başladı. Makedonya Milli Takımı idmanında Tomislav Iliev ile çarpışan Eljif Elmas'ın kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

"SAĞ AYAK BİLEĞİNE KÖTÜ BİR DARBE ALDI"
Röntgenlerinin çekilmesi için hastaneye götürülen Eljif Elmas'ın sağ ayak bileğine kötü bir darbe aldığı ve ayak bileğinin şiştiği aktarıldı. Yarın Letonya ile karşılaşacak olan Kuzey Makendonya'da Eljif Elmas'ın forma giyme ihtimali ortadan kalktı.

Napoli bu yaz transfer döneminde Eljif Elmas'ı 16 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Napoli'den transfer etmişti.

ŞAMPİYONLAR LİGİ FAKTÖRÜ

Napoli'yi seçme nedenlerden birinin de Şampiyonlar Ligi olduğunu söyleyen Elif Elmas, "Şampiyonlar Ligi harika bir platform. Bu da benim Napoli'yi tercih etme sebeplerimden biriydi. Tabi ki birçok sebep var. Umarım bu platformda Napoli için başarılı olma fırsatı bulurum." dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"